2733
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138858 بازدید | 486 پست
مامان سپیده من ماه پیش پییش خانم دکتر افراخته زایمان طبیعی داشتم فوق العاده بود از 3 ساعت قبل از زایمان اومد بالای سرم و خودش برایم قران می خوند و کلی نوازشم کرد من خیلی تو انتخاب دکترم حساسیت داشتم و الان خوشحالم که بهترین انتخابو تو دکتر و بیمارستان داشتم.
همیشه ازش ممنونم.توی دنیای امروزی که مادیات و منافع شخصی حرف اول را می زنه واقعا چنین انسانهایی کمیابند.جدا از کار خوبش عاشق انسانیت ایشان شدم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم پیش دکتر دستجردی زایمان داشتم و هیچ هزینه ای هم از من توی مطب دریافت نشد البته با توجه به سمت وزارت ایشون در حال خاضر مطب نمیرن اما مطبشون خیابان مهناز کوچه پنجم و بیمارستان رسالت و آرش

دکتر عذرا آزموده هم دکتر مومن ومتعهدی هستند بدون دریافت زیرمیزی مطبشون هفت تیر و بیمارستان مادران
مرسی عزیزان از این تاپیکی درست کردید و همکاری کردید تا اینجا پیش رفت
خدایا! من در انتظار خیر و صلاح های غیر منتظره ام که هم اکنون از جانب تو برای من از راه های عالی انجام خواهد شد. آمین!
2731
یکی از دوستان نی نی سایتی من پیش سیمین موسوی میره (بیمارستان مدائن) میگه دستمزد نمیگیره
خدایا! من در انتظار خیر و صلاح های غیر منتظره ام که هم اکنون از جانب تو برای من از راه های عالی انجام خواهد شد. آمین!
از همتون ممنون مامانای گل.. با این توصیفات باید دکترمو عوض کنم . و فکر کنم دکتر کاشانی زاده گزینه خوبی باشه..
البته دکتر حجتی هم خوبن ظاهرا .. اما مطب دکتر کاشانی و بیمارستانایی که می ره واسم نزدیکتره..
در میان این همه "اگر" ،تو چقدر "باید"ی!
من تازه فهمیدم دکترم زیر میزی میگیره میخوام دکترمو عوض کنم برم پیش حجتی

تا چه ماهی دکترا مریض جدید قبول میکنن؟؟؟؟

من الان ماه 5 رو تموم کردم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2738
راحله جان من هفته پیش رفتم مطب دکتر حجتی.. اما ظاهرا همچین هم پول واسشون بی اهمیت نیست ! آخه وقتی در مورد بیمارستان مصطفی خمینی پرسیدم گفتن اونجا طبیعی زایمان نمی کنم چون هیچی واسه خودم نمی مونه!!
اونجا واسه من خیلی نزدیکه و راحترم. حالا نمی دونم چی کار کنم.
اما خدا وکیلی دکتر خوب و آروم و با اخلاقی هستن.
الانم بری پیش دکتر حجتی قبولت می کنه عزیزم.
در میان این همه "اگر" ،تو چقدر "باید"ی!
دوستان گلی که اینجا دارین از زیرمیزی گرفتن دکترا دفاع میکنین .خیلی از کارمندا به امید بیمه تکمیلیشون هستن.ووقتی یه دکتر انقدرررررر زیرمیزی میگیره خیلی بهشون فشار میاد.هدف این تایپیک اینه که دکترای مجربی که قانع هستن وپول جدا نمیگیرن معرفی بشن.
بی سر و سامان توام یا حسین
دکتر فلک افلاکی- شریعتی انتهای میرداماد-22272067
دست مزد جدا میگیره و خیلی بی وجدان هست من تا دو روز قبل زایمان پیشش میرفتم و خیلی هم پولکی هست و زایمان پیشش نکردم خدا بهتر میدونه چه بلایی سرم اورد
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
سلام هما جون مرسی از راهنماییت منم بالاخره دکتر هداوند رو تو مصطفی خمینی انتخاب کردم که دستمزد جدا هم نمیگیره و کارش هم خوبه دوشنبه ها از ساعت 10 مریض ها رو ویزیت میکنه
اگه دوست داشتی بیا اونجا ظاهرا همه دکتراش خوبن
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2706