2733
2734
عنوان

میشه بگید قیمت هاشور ابرو چنده؟؟؟؟

119966 بازدید | 74 پست
بچه ها یکی به من قیمت داده برای هاشور ابرو حدود ٤٠٠ تا ٥٠٠ هزارتومن. واقعا این قیمتش هست ؟؟؟ چشمهام چهارتا شد. مگه چقدر با تاتو فرق داره؟؟؟؟؟
200 من دادم خیلی هم عالیییییییییییییییییییی بود رفتم آرایشگته بند بندازم آرایشگره نفهمید از بس طبیعی بود
نگاهت با نگاهم کرد برخورد .....خدا مرگت بده حالم بهم خورد [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار بود پیشه خودش هاشور بزنم ولی بعد رفتم پیشه این که زدم .... بعد کع منو دید خودش گفت نه کاره این که رفتی با من خیلی متفاوته ولی به کسی نگو کجا رفتی
نگاهت با نگاهم کرد برخورد .....خدا مرگت بده حالم بهم خورد [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2728
راستشو بخواهی من 200 ندادم بهش ولی بهم گفت به کسی نگو من اینقدر ازت گرفتم من 160 دادم چون از خوهرم 3 ماه پیش از من گرفته بود 130 از من روش نشد بیشتر بگیره اول هم گفت 200 ولی خواهرم گفت این رو 130 حساب کرده اومده تهران و گر نه همون جا اصفهان میرفت
2738
البته خواهر من 6 ماه پیش زده تا حالا هم هیچ نشده نه پاک شده نه کم رنگ من مهر زدم هنوز که هست و چیزیش نشده اینقدر هم راحت شدم ...... من 2 هفته 1 بار 20000 تومان میدادم برای اینکه ابرو بر دارم الان خیلی هزینه ام کم شده
کاره مدل ابروش عالی بود خداییش من خاله اینهام هنوز نمی دونن من هاشور زدم فقط میگن خیلی قیافت خوب شده مرتب شده چهرت ....

برای اینه که توی ابرو هام زده اصلاً کسی نمیفهمه خیلی طبیعیه
2706