2726
شنبه این هفته من به دکتر مراجعه کردم تا ببینم قلب نینیم تشکیل شده یا نه,طبق تاریخ اولین روز آخرین. قاعدگی که برای من 15مهر بود ,8 هفته تمام. بودم اما دکتر بهم گفت جنین خیلی ریزه و سایزش در حد 5 هفته ست و ضربان قلب فوقالعاده ضعیفی داره مثلا اگه قراره 140 تا باشه. این الان 100تاست,2تا آمپول پروژسترون داد و گفت 2 هفته دیگه دوباره بیا چک کنم
حالا همش با خودم میگم نکنه. زبونم لال دیگه ضربان قلب نداشته باشه اصلا چرا ریز بوده ,اگه مرده باشه من میفهمم یعنی علایمی دداره؟
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلیها امیدوارم کردن خیلی ها هم نا امید ولی دوست دارم بدونم کسی تجربه مشابهی داره و اینکه تو 8 هفتگی اگه جنین مرده باشه علایمی بروز میده مثل دل درد و خونریزی,یا اینکع فقط دکتر تشخیص میده و دستور سقط میده
Lilypie Maternity tickers
2728
عزیزم اولا خوبه که ضربان داشته پس استرس نداشته باش....برای یکی از دوستای من هم دکترش همین رو گفت ولی بعدا مشخص شد تاریخ تخمک گذاریش دیرتر از حد معمول بوده بنابراین جنینش از سن پریش کوچیکتر بوده...الانم دخترش دنیا اومده و ماشاالله 6 ماهشه ولی مثل 9 ماهه هاست....
درضمن اگر جنین از دست رفته باشه خدای نکرده خونریزی شروع میشه...پس به جای فکر و خیال استراحت کن تا نینی زودتر بزرگ شه
دختر کوچولوی من.... http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042510474141537
عزیزم شاید لقاح هفته آخر پری رخ داده و سنش همون 5 ماه هستش.
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
2706