نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > ناباروري، تجربيات درماني، مشكلات روحي و رواني ناشي از ناباروري > مریض هاى خانم دکتر سهیلا عارفى لطفا بیاین اینجا باهم باشیم

موضوع: مریض هاى خانم دکتر سهیلا عارفى لطفا بیاین اینجا باهم باشیم + اظهار نظر

صفحه 108 از 729 اول قبلی  103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
ماماني يه فرشته پست ها : 3049عضویت:1387/6/9
1392/2/5 - 6:23 عصر
ما هم امروز رفتیم هلال احمر برای خرید ivig ,که گفتن شنبه بیاید
آزادش ٣٥٠ بود برای من سه تا نوشته که میشد یک و پنجاه
گفتن با بیمه شما ٣٠ درصدشو میدید میشه حدود ٤٠٠

ميگن : خدا آدمايي رو كه خيلي دوست داره زياد امتحان ميكنه! اينطور كه من حساب كردم ،" خدا ديوونه ي منه" ...!!!
کارين پست ها : 538عضویت:1388/10/1
1392/2/5 - 7:44 عصر
ایمانا جون من فکر میکنم دکتر میخواد اول ببینه fsh بالا هست یا نه ؟ اگه FSh بالا نباشه نیازی دیگه به amh نیست .
چند سال قبل هم که Fsh من بالا نبود دکترهای قبلی این آزمایشو نداده بودن .

تو چرا اینقدر نگرانی ؟؟
من هم FSh بالا دارم هم amh پایین . دیگه ببین چه قدر وضع خرابه با این وجود هم تخمک زیاد داشتم هم جنین دارم .
دکتر با این ازمایشها میزان دارو رو مشخص میکنه .
پس بیخود نگران نباش
البته باز هم عسل باید بیاد نظر بده . اون بهتر میدونه
کارين پست ها : 538عضویت:1388/10/1
1392/2/5 - 7:59 عصر
حالا میخوای همین آزمایشها رو که بهت گفته انجام بده ، روزی که رفتی پیشش در مورد amh هم بگو . فکر کنم هر زمانی میشه این ازمایشو بدی .

عسل بانو پست ها : 1287عضویت:1390/12/12
1392/2/5 - 8:04 عصر
سلاااااام دوستان

شیما جون هیسترو یه عمل تشخیصیه براى بررسى رحم و تخمدان هاست که دوربین رو میفرستن تو و از تو بررسى میکنن اگر پولیپ یا فیبروم هم باشه همون موقع درمیارن

پریسا جون سیکل انتقال این طوریه که Ld میخورى بعد از روز ٢١ پرى سوپرفکت میزنى ، روز ٢ پرى بعدى میرى سونو و قرص استرادیول بهت میده ، ٥ روز بعد دوباره سونو میکنه و اگر لازم بود قرصت رو زیاد میکنه ، بعد از اون هر ٢ یا ٣ روز یکبار سونو میشى تا هر وقت ضخامت آندومتر مناسب شد انتقال بدن . اگر سوپرفکت روگرفتى میتونى برى و روز ٢ پرى بیاى کاش به خود دکتر میگفتى حتى شاید میگفت سونوى روز ٢ رو هم هرجا میتونى انجام بده و جوابش رو تلفنى بهش بگى ، چون دیدم براى کسانى که از شهرستان میان و براشون سخته که زیاد اینجا بمونن میگه این کارو بکنن و روز ٧ پرى بیان

ملیکا جون چطور ممکنه لوله هات بسته باشه بعد طبیعى باردار بشى .... بنظرم تشخیص دکترت اشتباه بوده ، من فکر میکنم الان مشکل شما بیشتر سقطِ و دلیل اون باید مشخص بشه ، درمورد دکتر خیالت راحت باشه تخصص سقط مکرر داره .... منم دوبار سقط داشتم ... امیدوارم این بار نتیجه بگیرى. ملیکا جون زنگ بزن بخش ivf بیمارستان بهمن با خانم دانا صحبت کن و یه خالى توپ ببند که باید دکتر رو زود ببینى مثلا بگو از شهرستان آمدى و میخواى شب برگردى میخواى خانم دکتر آزمایش هارو برات بنویسه که برى شهر خودتون انجام بدى ( عسل خبیث ) خانم دانا خیلى مهربونه اگر امکان داشته باشه حتما بهت وقت میده. نمیخواد برى آزمایش بدى همونایى رو که دارى ببر اگر لازم باشه بعضى هاشو تکرار میکنه هزینه الکى نکن

مرى جون منم اسپرین میخورم تحقیقات جدید نشون داده کسانى که از قبل باردارى اسپرین میخورن احتمال اینکه قلب جنین تشکیل نشه خیلى پایین میاد ، اسپرین رو بخاطر خونرسانى بهتر به جنین میدن . مرى خیالت راحت باشه دکتر خیلى اطلاعاتش به روزه. مرى جون بادوم زمینى و کیوى هم نخور ممکنه نى نى آلرژى بگیره . جگر هم نخور

مامانى یه فرشته بى خیال اضافه وزن ... قراره بزودى قلمبه بشیم. ولى تو خونه ورزش کن یا پیاده روى برو چون تو موفقیت سیکل خیلى تاثیر داره من این دفعه تقریبا هر روز پیاده روى میکنم تا حالا فقط یک کیلو اضافه کردم البته هنوز داروهاى اصلى رو استفاده نکردم فقط سوپرفکت رو میزنم ولى خوب این همه ویتامین و غذاهاى تقویتى هم آدم رو چاق میکنه

شید جون فولیک اسید آنتى ایجینگ عالیههههههه ولى مگه پیدا میشه اگر پیدا کردى به من هم بگو از کجا خریدى برم بخرم ... کلا تمام محصولات کارخانه آنتى ایجینگ خوبه ، کیوتنش هم خیلى عالیه . فولیک اسید رو حداقل باید از ٣ ماه قبل باردارى بخورى اگر زودتر شروع کنى که چه بهتر . اگر سنت زیر ٣٠ هست فولیک اسید ١ بخور اگر بالاى ٣٠ فولیک اسید ٥ بخور

ایمانا جون شاید یادش رفته amh بنویسه شاید هم تو آزمایش هاى قبلیت بوده و نیاز نبوده دوباره بدى چون amh چیزى نیست که زود مقدارش تغییر کنه تازگى ها دکترها زیاد به amh توجه نمیکنن چون ظاهرا خطا زیاد داره و عددش زیاد قابل اعتماد نیست، به هر حال این آزمایش تحت پوشش بیمه نیست و حدود ٨٥ تومان هزینه داره اگر ذهنت رو درگیر کرده خودت برو بده که خیالت راحت بشه ولى هرجا نرو یا آزمایشگاه بهار تو خ کارگر شمالى برو یا سعید تو پاسداران

مامان گندم هر طور که راحتى بزن تند ..... کند .... ناشتا .... کله پاچه زده بعدش یخ بزار روش سوزشش سریع خوب میشه

سلاااام ساغر جون خوش آمدى .... حالا که آمدى عید دیدنى زیاد آجیل نخورى هااااا
ساغر جون رژیم من فقط ٢ روز بود آش هم نداشت ، چقدر رژیمت سخت و طولانیه .... الاهى جواب مثبت میگیرى . یکم راجب فیزیوتراپى که دکتر برات داده توضیح میدى
دوستان مهربونم ميشه " هر چندتا صلوات كه دوست دارين " به نيت مامان شدنم بفرستين
1392/2/5 - 8:38 عصر
ایمانا منم این آزو دادم دکتر گفته ذخیره تخمدا نم لب مرزه، با این حال من ٦ تا جنین داشتم ، البته تخمک زیاد بود که بدرد نخورد
منم آزمایشگاه آرژانتین دادم فکر کنم ١٢٠ تؤمن شد
ميگن : خدا آدمايي رو كه خيلي دوست داره زياد امتحان ميكنه! اينطور كه من حساب كردم ،" خدا ديوونه ي منه" ...!!!
(( ناز بانو )) پست ها : 3960عضویت:1390/3/26
1392/2/5 - 9:47 عصر
سلام عسل بانو جون بابا چه آجیلی کسی از ما پذیرایی نکرده

فیزیو برای تقویت تخمدان بهم داده 10 جلسه همه اشو رفتم فقط یکیش مونده که اونم شنبه میرم
اول یه دستگاهیه که روی شکم و پهلو رو سر تا سر میگیره اونو میزاره رو شکمت گرما میده مثل سشوار 15 دقیقه میمونه . بعدش یه دستگاهی مثل سونو ( اولترا سوند ) ژل میزنی و اونو آروم آروم بصورت دورانی هی میچرخونی روی تخمدانها و رحم حدود 7/8 دقیقه

من این ماه ترشحاتم خیلی زیاده فکر کنم بخاطر همین فیزیو باشه

شما آسپرین چند وقت قبل از انتقال میخورید ؟؟؟؟؟

پریسا جون AMH شما چنده ؟ دارو واسه تحریک فولیکول چی بهت دادن که با هورمونهای کم و زیادت تخم تپل ساختی ؟؟؟ چند تا تخمک و چند تا جنینی داری ؟؟
بیا تو تاپیک ما یکم از خودت بگو بچه ها امیدوار بشنننننننن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=229905&PostID=16445632#16445632

من AMH پایینه 0.1 ولی بقیه هورمونهام میزونه . با این حال تا حالا 2 بار سیکل میکروم کنسل شده چون نتونستم با داروها تخمک بسازم
الانم این آخرین شانسمه اگه نشه فقط اهدا ...
       مبارک باشه :)
رضوان پست ها : 524عضویت:1391/3/9
1392/2/5 - 11:58 عصر
دوستان سلام منم تو سیکل ای وی اف بودم اما چون q10 و dhea رو نخورده بودم گفت از اول 3ماه اونارو بخورم بعد البته این حرف مال 3-4 اه پیشه حالا لازمه دوباره برم پیشش یا این دوتا دارو رو بخورم 3ماه بعد برم؟این داروها واقعا تاثیری دارن؟تاثیرشون چیه؟
1392/2/6 - 11:09 صبح
ساغر جون من الان دوساله که دارم آسپرین میخورم چون همیشه یا تو سیکل بودم یا میخواستم شروع کنم کلا اگر از یک ماه قبل از شروع داروهات بخورى خوبه ولى اگر نخوردى هر وقت شروع کنى بازم تاثیر داره چون خونرسانى به رحم و تخمدان ها رو افزایش میده و احتمال باردارى پوچ یا جنین بدون قلب رو هم کم میکنه . خیلى ها حتى بعد از اینکه فهمیدن باردارن و رفتن دکتر بهشون گفته آسپرین رو شروع کن. از صمیم قلب دعا میکنم که از دکتر حیدر نتیجه بگیرى نه تنها براى خودت خیلى خوشحال میشم بلکه امیدى میشه براى دوستان دیگه که مشکل ذخیره کم تخمدان دارن . واقعا به دلم افتاده که میشه چون ذخیره شما که تموم نشده کم شده .... بلاخره همون ذخیره کم هم چندتا تخمک میسازه و انشاالله ٢ تاش براى ساغر جون میشه دوتا نى نى تپل

رضوان جون dhea و Q10 براى ساخت تخمک خوب و با کیفیته . لازم نیست زمانى که میخورى برى دکتر وقتى ٣ ماه تموم شد برو که سونو بشى وارد سیکل بشى
1392/2/6 - 11:29 صبح
عسل با نو 2 ساله داری میخوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد مشکلی برات پیش نیومده ؟ آب زیاد باهاش بخوری ها به کوچیکیه قرصش نگاه نکن رسوبش تو بدن زیاده

من پارسال میخوردم 5 ماه خوردم بعدش توی پاهام خونمردگی میشد دیگه گذاشتمش کنار گفتم هر وقت حامله شدم دوباره شروع میکنم

قربونت برم عزیزم ایشالا که نتیجه بگیرم توی تاپیک ما خیلی از بچه ها با ذخیره کمتر از من طبیعی حامله شدن
حتی یکی که دقیقا رنج ازمایشاتش مثل من بوده پیش پاکی میکرو کرده 2 قلو شده

عسل تو حسرت موندم وقتی میرم تو سیکل میکرو واسه سونو برم ببینم مثلا یهو بگه 6 تا فولی داری حالا جنین که بماند هههههههه
چقدر من کم توقعم . بس که اون دو بار میخورد تو حالم

ایشالا امسال سال نینی دار شدن باشه و این تاپیکا هر ماه روی چند تا مامان و به خودشون ببینن . الهی آمین

راستی منم الان دارم قرص dhea میخورم میگن تو کیفیت تخمدان موثره . اینو میگن 2 ماه بیشتر نباید استفاده بشه بخاطر عوارضش
پريسا پست ها : 114عضویت:1390/9/2
1392/2/6 - 1:10 عصر
ساغر جان منظورت من بودم?? یا اون پریسا??
Amh که گفتی نمیدونم چیه ولی 17 تا گونال زدم _ 37 تا تخمک داشتم که 5 تاش بیخود بود از بقیه هم 10 تا جنین شد به خاطر نبود اسپرم
بر آنچه گذشت..آنچه شکست...آنچه نشد، حسرت نخور...زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمی شد.
1392/2/6 - 1:28 عصر
سلام پریسا جون
منظورم اون پریسا که گفت Amh پایین و FSH بالا داشته ...
Amh آزمایش ذخیره تخمدان هست

ماشالا شما هم خوب تخم طلا گذاشتی هااااااا . چرا اسپرم نداشتید ؟ همسرت اینقدر اوضاعش خرابه ؟؟؟؟؟
بازم خوبه 10 تا جنین خدا بده برکت هههههه . الان بارداری ؟ انتقال دادی ؟ در چه حالی ؟؟؟؟؟
رضوان پست ها : 524عضویت:1391/3/9
1392/2/6 - 3:47 عصر
عسل بانو ممنونم ازت از کجا میتونم با قیمت مناسب تهیه کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنین
پريسا پست ها : 114عضویت:1390/9/2
1392/2/6 - 5:03 عصر
آره ساغر جان شوهرم اوضاش,خرابه
میخوام واسه انتقال جنین فریز برم متتظر پریم
بر آنچه گذشت..آنچه شکست...آنچه نشد، حسرت نخور...زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمی شد.
ملیکا پست ها : 1083عضویت:1391/12/19
1392/2/6 - 5:09 عصر
سلام عسل جون
مرسی ازراهنمایتون راستش ن پیش دکترساحب نسق رفتم تو عکس رنگی یکی ازلوله ها بسته بودواون یکی لوله شیارباریکی بازبود که اون موادی که تزریق به داخل میکنن ازش رد شده بود وبه هرحال بعد از یکدوره قرص مدروکسی باردارشدم که 8 هفتگی سقط شد
شنبه تماس میگیرم بیمارستان ببینم چی میشه
بازم ممنون
1392/2/6 - 8:06 عصر
ساغرى آسپرین هیچ ضررى نداره خیالت راحت خیلى از دکترهاى قلب میگن تمام افراد بالاى ٤٠ سال روزى یکى بخورن تا آخررررر عمر
Dhea هم حداقل باید ٣ ماه خورده بشه تا تاثیر کنه و بیشتر از ٦ ماهش ضرر داره یعنى بعد از ٦ ماه باید یک دوره استراحت داده بشه بعد دوباره استفاده بشه
ساغرى انشاالله این دفعه یه عالمه تخمک تپلى داشته باشى

رضوان جون داروخانه پارسین داره ٨٨٢٠٨٧٦٦

ملیکا جون امیدوارم زود بهت وقت بده ، تشخیص دکتر خیلى خوبه انشاالله این بار تمام بارداریت به سلامتى طى میشه

1392/2/6 - 9:18 عصر
عسل بانو جون تو این هفته باید برم پیش دکترم شاید خودش آسپرینو بهم بده اگه نداد خودم میگیرم میزنم به بدنننننن

راستی من آمپولای عضلانی هم همه رو خودم میزنم البته فقط به باسن راستم میتونم بزنم با دست چپ نوتونم ههههههه
فکر کن با اون همه آمپول یه ورم چه سرویسی میشه

نگی از کجا فهمیدم توی همه تاپیکا سر میکشم
1392/2/6 - 9:30 عصر
عسل جون این آمپول گونال و خودم به دکتر بگم گونال اف پن بنویسه یا از داروخانه به این اسم بگیرم

چون قبلا از اون یکیا داشتم که پودر و آب بود ، ولی اینی که شما میگی آماده است

یه سؤال دیگه

من دوشنبه ال دی تموم شد حالا کی پری میشم ؟دوشنبه هم وقت دارم
1392/2/6 - 9:32 عصر
وااااااى ساغرى همه رو یک طرف میزنى
اون وقت ورم نمیکنه ..... تعادلت بهم نمیخوره
1392/2/6 - 9:33 عصر
وااااااااای ساغر چه جراتی داری تو

من همین آمپولا رو شوشو میزنه اصلا نگاش نمی کنم ،خیلی وحشتناکه
صفحه 108 از 729 اول قبلی  103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: