2737
2734
39 هفته و 0 روزمه
سه هفته میشه تو قسمت پایین رحمم تیر میکشه انگار یه چیزی باز میشه درد دارم

مثل درد پریود تیر میکشههه

.گاهی شکمم سفت میشه ... خیالم راحت بود این خورده دردا رحممو نر مو باز میکنه برا زایمان

اما دیروز رفتم دکتر.......... معاینم کرد دستشو برد داخل

گفت رحمت باز نیست و سر بچه بالاست در حالیکه شبا از درد شدیدددددددددد لگن خواب ندارم

خیلی از دیروز ناراحت ودمق شدم.....درد دارم وسرش هم به گفته دکترم هنوز نیومده توی لگن.

میخوام طبیعی به دنیا بیاد البته تاجمعه

.. دکترم گفت 10 روز وقت داری اما خیلی دیر میشه تا اون موقع..

البته دکتر بهم نامه داد که تا اخر هفته برم زایشگاه اما وقتی سر بچه پایین نیست خیلی درد زیادی باید تحمل کنم

میخام یه کاری کنم بیاد تو لگنم..................به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی بوده مثل من باشهههههههههههههههههههه؟؟
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه سر بچه نیاد پایین خیلی اذیت میشم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انقد سنگینم که راه میرم مثل فلجا قدمامو به زورررررر برمیدارم.... ای خدا مردم
2731
تو رو خدا دعا کنین سرش بیاد تو لگن ودرد طبیعی بگیره

من تحمل امپول فشار ندارم اخه سر دخترم خیلی اذیت شدم ..

راستی همش شکمم وکمرم رو بیرون میزارم از لباس... انگار دارم خفه میشم صبح میبینم باسنم و شکمم یخخ شده ممکنه ضرر داشته باشه

امپول فشار هم دردش یه کم از دردایی که طبیعی خودش میاد سراغت بیشتره و روند زایمان کند تر

اگه اثر نکنه احتمال سزارین بالاست..........

دوست گلم دکتر به منم همینا رو گفت اینقدر من به طبیعی اصرار کردم گفت برو روزی 3 ساعت پیاده روی کن تا1 هفته انشاله که پایین میاد
منم همین کارو کردم
ولی من لگنم مناسب زایمان طبیعی نبود
تا میتونی پیاده روی کن و حموم کن
2738
کسی راهنمایی نداره............

فعلا که یه جا خوندم..چند تا از ورزشهایی که برای باز شدن لگن تو کلاس به ما یاد دادن که از هفته 38 می تونی انجام بدی رو بهت می گم امیدوارم موثر باشه
1- روی صندلی تا می تونی برعکس بشین برای هر کاری....من خودم الان رو صندلی بر عکس نشستم و اینهارو می نویسم
2- حرکت سجده, مثل سجده نماز
3- حرکت گربه:4دست و پا روی زمین بشین با دم کمرت رو گرد کن بده بیرون مثل گربه و بعد از چند ثانیه با یه بازدم کمرت رو گود کن به سمت داخل و باسنت رو بده بیرون
4- اگر از این توپ بزرگهای ورزش ایروبیک داری روش بشین و یه پات رو باز کن و به سمت اون پا خودت رو هل بده و بعد به جهت مخالف همین کار رو بکن
نمیدونم موثر باشه یا نه............................
سلام
عزیزم تا می تونی پیاده روی کن
اگه می تونی مامای خصوصی بگیری حتما حتما این کار رو بکن ، خیلی کمکت می کنه ، هم روند زایمان با ورزش ها و ماساژ هایی که برات انجام می ده زودتر طی می شه هم درد رو کمتر احساس می کنی ، من داشتم خیلی راضی بودم اصلا نفهمیدم کی زایمان کردم
یه سری نرمش ها روی توپ هست اونا رو می تونی انجام بدی
قر دادن و لیبر دنس خیلی کمک می کنه ، یه سری حرکات باسن چپ و راست همراه با موج
همینطور بالاتنه و و پاها ثابت باشه و باسنت رو فقط عقب و جلو بدی
روی زمین بشینی و کف دو پا رو به هم بچسبونی و تو همین حالت باسنت رو به سمت پاهات ببری جلو ؛ تو همین حالت به سمت چپ و راست به صورت الاکلنگی حرکت کنی ، و همینطور تو این حالت پاهات رو به صورت بال پروانه بالا و پایین ببری ، این حرکات به بازتر شدن لگن کمک می کنه
پاهات رو به عرض شانه باز کنی و حالت بشین و پاشو بری ، البته فقط یه خورده مثلا تا ارتفاع بالای زانوت میای پایین و دوباره می ایستی
این حرکات رو مامای من بهم گفته بود و از هفته 37 انجام می دادم
البته سعی کن خیلی هم به خودت فشار نیاری
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
رویا جان به سلامتی آخر راهی ایشالله زایمان راحتی داشته باشی
همین چیزایی که خودت نوشتی درسته به من هم همینو گفتن تو کلاس
ماه آخر هر شب پیاده روی داشتم (1 ساعت) زایمانم بد نبود از هفته 38 دهانه رحمم نرم شده بود ولی نگفت سر بچه پایینه یا نه
عزیزم ای کاش نبودنت را با خود برده بودی . . . .
عزیزم پیاده روی زیاد بکن سعی کن تمام کار هاب خونتو خودت بکنی !!!
البته ورزش خیلی مهم !!من که خودم 1ماه بود بچه تو لکنم بود و 1سانتم دهانه رحمم باز بودولی دردم نمی یومد اخرش با خوردن روغن کرچک دردم کرفت !!!پله ام عالیه برو بالا پایین!!
وقت بده به خودت میدونم سخته ولی میاد حتما من که سر 40ه و 1روز اومد
CafeMom TickersCafeMom Tickers
عزیزم پیاده روی زیاد بکن سعی کن تمام کار هاب خونتو خودت بکنی !!!
البته ورزش خیلی مهم !!من که خودم 1ماه بود بچه تو لکنم بود و 1سانتم دهانه رحمم باز بودولی دردم نمی یومد اخرش با خوردن روغن کرچک دردم کرفت !!!پله ام عالیه برو بالا پایین!!
وقت بده به خودت میدونم سخته ولی میاد حتما من که سر 40ه و 1روز اومد
CafeMom TickersCafeMom Tickers
2706