2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خانم عقده ای به اسم نرگس هست که تو بفرمایید شام این هفته خوب عقده گشایی میکنه.بهتره قبل اینکه به فکر کلاس گذاشتن باشه یه فکری به اخلاق گند و افکار مریضت بکنه که از عقده و حسادت داری میترکه . وضع ظاهرشم گواهه همینه.متاسفم برات و فقط خوشحالم شر همچین آدمای کثیف و عقده ای از سر مردممون کم شده.خدا به داد ملتی برسه که دارن تو را تحمل میکنند
آره شیوا جان راست گفتی.
من در عجبم با اون هیکلش هی میخورد الکی ایراد بنی اسراییلی هم میگرفت.واقعا حرص خوردم این چند شب.دیگه امروز ندیدم.آخه یه ادم چقدر میتونه عقده ای باشه که به خاطر دو تومن پول همه چی را زیر پا بذاره
تو عمرم زنی به بی شخصیتی و عقده ای مثل این نرگس حیف کلمه خانم ندیده بودم که به لطف بفرمایید شام دیدم.خدا نصیب گرگ بیابون هم نکنه که بخواد آدمایی مثل نرگس را را کنارش تحمل کن.توجه کردین با چه افتخاری میگفت هیچ دوست ایرونی نداره دیگه بیچاره نمیگه با این اخلاق گندش هیچ کی رغبت نمیکنه باهاش حرف بزنه.به نظر من که نه تنها های کلاس نبود به قول خودش که اصلا بویی از آدمیت را در این بشر نمیشد دید
2706