2703
2553
سلام. من هفته چهارم بارداری هستم. هرچند ساعت یکبار دل درد دارم. زیر دلم مثل دل درد پریود درد دارم... دو سه دقیقه طول میکشه و خودبخود خوب میشه. کسی اینجوری بوده؟
می دونید چه دلیلی می تونه داشته باشه؟؟؟؟
سلام بچه ها
این ماه علایم پریودی رو داشتم دل درد شدیدو سینه درد
من دیروز آرمایش دادم مثبت بود
خیلی نگرانم این دل درد ها واسه خارج رحم بودن باشه. مستمر درد دارم میگیره ول میکنه
تو رو خدا کسی اطلاعاتی داره بهم بده
2روز ریگه باید سونو انجام بدم
برام دعا کنید
کسی هست جواب منو بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من تازه عضو شدم . من 5 روز بعد از نزدیکی آز بتا دادم ولی منفی بود الان 2 روز از وقتم گذشته اما 1 هفته پیش خونریزی یک روزه داشتم امروز بی بی چک کردم منفی بود ترشحاتم زیاده من چی کار کنم؟
2456
نازنین جان کاملا طبیعی هست مال من که وحشتناکه تازه کمردرد هم دارم و تخمدانهام تیر می کشه دکتر هم گفت طبیبی است
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
asal1428 حالت رو می فهمم منم تا قبل از سونو مثل تو بود حالم طبیعی است من 2 بار آزمایش بتا دادم که ببینم به فاصله 48 ساعت دو برار می شه و شد خیالم راحت شد فهمیدم داخل رحم هست
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
منم اقدام کردم ولی اینماه یه حسی بهم میگه که... نمیدونم حتی از گفتنش هم میترسم...
تیرکشیدن زیرشکم و نفخ و معده دردو ... ولی امروز بی بی چک زدم منفی شد!!!! البته 5روز تا پریود مونده. بنظرشما ممکنه بی بی جک اشتباه کنه یا شایدم زوده..!!!! لطفا کمککککککککک
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
سلام مامان ها شوی لباس برای نوزاد،کودک و مامانای عزیز به مدت 2 هفته. برای دیدن نمونه لباس ها به وبلاگ مراجعه کنید و از طریق میل یا اس ام اس ادرس دریافت کنید.

ادرس وبلاگ:

http://babycenter1.mihanblog.com/

ادرس کلوپ:

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=17311&ChatDate=9-9-1391#

8pic.ir     مکانی برای آپلود رایگان فایل های شما
2714
fariba joooon
man javabeto to hamonja ke soal kardi dadam
azizam baby chek bad az aghab andakhtan neshon mide, chera az khon nemidi ta motmaen beshi ???
enshalah ke maman shodi , hatman khabaresho inja bezar, manam del dardhaye shadide shadid dashtam dr goft tabieiye, goft avalin hamelegi mesle avalin periyodi mimine
aslan negaran nabash tavakol kon be khoda
toro khoda vase manam a kon
سلام دوستای عزیز. من 4.5 ساله که ازدواج کردم و این ماه اقدام به بارداری کردم. از روش کیت تخمک گذاری استفاده کردم که روزش رو درست تعیین کنم و یه دفعه به امید خدا قال قضیه رو بکنم. امروز 7 روزه که نزدیکی داشتم. مدت سه روز هم هست که زیر شکمم به صورت متناوب درد میکنه دقیقا مثل موقعی که میخوام پریود بشم . خیلی دلم میخواد بدونم که از علائم بارداری هست یا نه؟تو رو خدا اگه کسی میدونه زود منو از دلهره در بیاره چون آزمایش خون هم باید 7 الی 10 روز از نزدیکی گذشته باشه تا جواب بده من طاقت ندارم تا 3 روز دیگه صبر کنم تو رو خدا زود جوابمو بدین.مرسی
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
مامی روناک برعکس اینکه گفتی نگران نشو، من بسیار نگران شدم ضربان قلبمو حس میکنم. مگه نشونه ی چیه؟ راستشو بگید لطفا؟ راستش من دقت به سرد و گرم شدن نکردم فکر کنم اینطور نبودم که الان هم یادم نمیاد. امروز دردش کم شده و از یک ساعت پیش کمی احساس سرگیجه و تهوع خیلی خفیف و ضعف دارم.منتظرتونم.....
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
2706