2703
2553
من الان هفته 37 تموم شده و وارد 38 شدم....

3 هفته پیش همه چیز نرمال بود اما امروز رفتم سونو الماسیان گفتiugr هست . وزنش فقط 2200 بود در حالیکه 3 هفته قبل 2150 بوده...

خیلی غصه خوردم....کسی مثل من بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که تو 2 هفته باقمانده وزن نی نی اش به 3 کیلو رسیده باشه؟

عزیزم اصلآ نگران نباش.من هم مثل شما بودم و سه هفته به زایمانم رشد بچه م یه دفعه کم شد.حتی حجم کیسه َآبم هم کم شده بود.الان تا میتونی باید گوشت ومرغ و قارچ و هر چیزی که پروتئین داره بخوری زیاد بخور و نگران چاقی نباش.قارچ کباب کن و خالی بخور این چیزیه که دکتر به من گفت منم همین کار و کردم و تا هفته 40 وزن بچه م دقیقآ سه کیلو شد و هیچ مشکلی هم نداشت .به جای گریه به تغذیه ت برس بچه الان فقط به پروتئین نیاز داره تا ماهیچه هاش کامل بشن.مطمئن باش اگر موضوع حادی بود حتمآ دکتر دستور سزارین میداد چون بچه از هفته 37 کاملآ رسیده ست. مرتب تحت نظر باش و سونو هات و تکرار کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لیلای عزیز تو رو خدا ما رو نترسون ، نی نیت هم چیزیش نیست . معمولا تو سونوگرافی اشتباه میشه و وزن بچه رو که همین طوری تو ترازو نمیذارنش که بگن وزنش اینه ، یه سری معادلات رو کنار هم قرار می دن و به وزن جنین می رسن . صد درصد اشتباهی شده . در ضمن هرچی دکترت میگرو گوش کن .
2720
لیلا جون نترس منم سن بارداریم مثل شما هستش برامم زایمان طبیعیم را زده تا 8 خرداد نینی من از شما یه مقداری درشت تره ولی چون هفته پیش وزن نورمال اضافه نکردم دکترم نگران شد و بهم گفت حتما لیدی میل زیاد بخورم خیلی تاثیر داره و رشد بچه را زیاد میکنه شما هم همین کار را بکن ضرر نداره
2714
سپیده جون مرسی خانومی....بیا تا آخر به هم روحیه بدیم تا نی نی هامون به دنیا بیان....آخه سن بارداریمون یکیه عزیزم....

من اولین روز اخزین پریم 1 شهریور بوده و تاریخ زایمان طبیعی 8 خرداد....

من قبل بارداری 65 کیلو بودم حالا شدم 88 کیلو....زیاده اما من تو ماه 6 یه دفعه 6 کیلو زیاد شدم که همون کارو خراب کرد وگرنه بقیه ماههاعادی بوده....تو چی عزیزم...چقدر اضاقه کردی؟

راستی وزن نی نی ات چقدر بوده تو این هفته؟خیلی با من متفاوتی؟

شوشو هم دیروز برام بیومیل خریده دارم می خورم...اما همون روزی 1 لیوان....

نی نی ام هم دخمله و اسمش هم کیمیا هست....تو چی گلم؟نی نی چیه؟اسمش چیه؟
لیلا جون.معمولا نمیشه به وزن سونوگرافی اعتماد کرد.منم هفته 37 بهم گفتن 2600 ولی وقتی پسرم به دنیا اومد 3400 بود.
فرنی.قارچ.اجیل مخصوصا فندق.پروتئین.گوشت.ماهی.حبوبات.کنجد.و یه چیز مهم قرص روی
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ.
ای هیچ، زبهز هیچ....
بر هیچ مپیچ!!!
2706