2737
2734
عنوان

عکاسان دوربین های SLR

764 بازدید | 16 پست
سلام
از همه دوستانی که بهطور حرفه ای عکس میگیرند و ایده های خوبی برای بهتر شدن عکاسی با دوربین های حرفه ای دارند یا اینکه برنامه خاصی رو میشناسند میخوام که بقیه دوستان رو هم در ایده های قشنگشون شرکت بدن...
با تشکر
لطفا دوربین و لنز مورد علاقه خودتون رو معرفی کنید و بگید چند ساله عکاسی میکنین؟

از خودم شروع میکنم.
دوربینم CANON 600D هست و دو تا لنز هم دارم 18-55 و 24-105
باهاشون تا به حال عکسای خوبی گرفتم.موضوع عکاسی م هم بیشتر مستند و بیشتر مستند اجتماعی و پرتره محیطی هست.خیلی به کارم علاقه دارم و اگه کمکی از دستم ساختس حتما انجام میدم.
در ضمن میتونیم عکسامون رو هم به اشتراک بذاریم و اونارو با هم نقد کنیم...
اماددددددددددددددددددددددددددددددددددددده به پیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من چند ساله حرفه ای عکاسی میکنم نمونه کارامم توی فیس بوکم هست اگه دوست داشتین در مورد عکاسی بحث کنیم یا نمونه کارامو ببینید خوشحال میشم اد کنید
Be the change you want to see in the world
2728
ااگه پسورد یادتون رفته به ایمیلت میفرسته...کاری نداره که :)
بله عزیزم منcross process و بازی با لایه های رنگیو خودم یاد گرفتم ..اول تنظیم نور و دمای رنگ...بعد هم با ادیت سعی میکنم اون عکس خام رو به فضای فکری که دارم نزدیک کنم...همش فقط بازی نور و رنگه وتمرین و تمرین....و البته حوصله و عشق که مطمئنم شما دارید
2738
نه مشکلی نیست عزیزم...اگه دوست دارین اد کنید...بعدشم یک اکانت جدید ساختن کاری نداره که..تنبلی نکنید...من از فیس بوک خیلی تجربه های خوبی دارم..یکیش همین آشنا شدن با عکاسان و هنرمندان جدیده...
وقتی فرند شدیم...شما میری قسمت آلبوم های عکس من...یک فولدر یا آلبومی به اسم my works اونو باز کنید نمونه کارام میتونید بببینید...البته دو سه تا مجموعه دیگه هم اونجا دارم
من بیشتر با mode های لایه ها و بازی و تغییر دادن opacity لایه ها کار میکنم...البته چون قبلن چند سال نقاش (آبرنگار) بودم اون تفکر و سلیقه نقاشانه تو ذهنم هنوز هست و کاملن توی عکسها مشخصه من قبلن نقاش بودم :پی
خانوم طلا سوال دارم ازت........من الان لنزم راضی هستم نسبتا شارپنس قابل قبولی داره ...ولی اگر بخوام یه لنز جایگزین کنم چی پیشنهاد میکنی....18-70 و 24-70 هر دو لنز های خوبی هستن ولی پولش واسه محیط آتلیه کوتاه نیست ؟؟؟؟دوما لنز فیکس خیلی مردد هستم که بخرم یا نه؟لنز 85 و 50 لنز های خوبی هستن خصوصا 85 رو خیلی تعریف میکنن.....ولی بعضی ها اثر این لنزها توی محیز خارج از اتلیه اثرشون نشون میده چون این لنزا اصولا شارپنس بالای میدن که توی آتلیه خیلی به خاطر دیافراگم های بسته اثرش معلوم نمیشه .........85 هم واسه دوربین ما که کراپدار است یکم بلند میشه نه؟؟؟؟؟؟؟البته در کل از 18-105 خیلی راضی هستم رنج خوبی واسه کار آتلیه داره ولی انگار پولم زیاده
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2706