2737
2734
عنوان

کیا رژیم کانادایی گرفتن و راضی بودن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151350 بازدید | 429 پست
فاطمه جون اگه اضافه وزنت زیاد میتونی دو دوره پشت هم بگیری . بعد یه مدت استراحت بدی دوباره شروع کنی. من هنوز باید ده کیلو دیگه کم کنم. ایشالا سعی میکنم بعد از این دوره یه استراحت بدم به خودم دوباره شروع کنم و ده کیلو دیگه رو هم کم کنم
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیدا جون من با رژیم مشکلی ندارم
می ترسم شیرم کم بشه
من در بهبودی ابوالفضل سهیم می شوم... دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?
2731
فاطمه جون اگه شیر میدی بهتره نگیری یا اگه گرفتی مایعات و لبنیات مصرف کنی که خدایی نکرده شیرت کم نشه
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
مائده جون منظور از قهوه ، قهوه ساده هست. من که قهوه فوری میریزم تو آب جوش و بعد نوش جان میکنم
2738
مهسا جون عزیزم منم همینطور اتفاقا امروز به یادت بودم دلم کلی برات تنگ شده بود شما که ماشاالله مانکن اید امیدوارم منم بتونم مثل شما مانکن بشم
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
2706