2737
2739
عنوان

کیا رژیم کانادایی گرفتن و راضی بودن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151404 بازدید | 429 پست
Mami samir چرا که نه انشاالله میتونی گلم
ممنون که جوابمو دادی آبپز کردم ولی خیلی کم خوردم چون خوب سیر نشدم الان خیلی گرسنه امه اما من طاقت میارم
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها تحمل کنین چن روز اول سخته به هدف فکر کنید

شمااااااااااا میتونید
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
2738
سلام دوستهای گلم خوبین
من امروز روز دومم خیلی گرسنگی میکشم ولی باید دوام بیارم امروز وزن کردم 74 کیلوم نیم کیلو کم شدم انشاالله زود لاغر بشیم
آیدا جون ممنون از انژی های مثبتت گلم بوسسسس
سلامممممممم

افرین حکیمه جون
سخت نبود؟؟
اره منم از فردااااااااااااااااااااااااااااااااااا شروع میکنم به جمعتون اضافه میشممممممممممممممممم
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
مامی ندا جون سخت که هست اما باید طاقت بیاریم روزهای اول فکر کنم سخته بعد دیگه بدنت عادت میکنه
ورزش رو مامی جون الان میگم

ورزش موثر در این رژیم :
روزی 6 نوبت و هربار 11 نفس عمیق که معادل 3 کیلومتر دویدن است .
پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید و شکم و باسن را منقبض کنید به وسیله ی بینی ریه ها را پر از هوا کنید و به آرامی دستها را بالا ببرید و تا 10 بشمارید بعد از راه دهان تمام هوا را خارج کنید و به آرامی دستها را پایین بیاورید هنگام خارج کردن هوا از ریه شکم و باسن را آزاد کنید
تشنه نه نمیشم چون آب و چایی زیاد میخورم
2706