2737
2734
عنوان

کیا رژیم کانادایی گرفتن و راضی بودن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151359 بازدید | 429 پست
راستی آی پارا جون من به وبت نگاه کردم ولی ندیدم رژیمت رو . راستی وقتی ضعف میکنی آب بخورررر جلوی گرسنگیتو میگیره
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخ فدات شم عزیزم والا حلال زاده ای امروز تو فکر همین بودم که بیام بببینم اینا رو از کجا برداشتم .

من چنان با دخترم بالا پایین میپریم سر نت که همه چی رو هول هولکی انجام میدم

من چیز جالب میبینم سعی میکنم یه جا نت بردارم یادم نره ههههههههههه این وسط فقط صاحبش یادم میره
بازم ببخشید.
چی بنویسم زیرش
آی پارا LilySlim Weight loss tickers
2738
آی پارا جون رژیمت خوبه یه خورده با کانادایی فرق میکنه به خاطر میان وعده میگم ولی کلا با این هم خوب میتونی وزن کم کنی عزیزم مخصوصا که آب میخوری. وزن الانت خیلی خوبه. ایشالا که هر چه زودتر به وزن دلخواهت برسی
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
واقعا این رژیم جواب میده؟ اونم 15 روزه!!!!
من در بهبودی ابوالفضل سهیم می شوم... دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?
منم یه دختر یکسال و یکماهه دارم. به نظرتون این رژیم رو بگیرم؟ آخه اضافه وزنم زیاده.

22 کیلوووووووووووووووووووووووو
من در بهبودی ابوالفضل سهیم می شوم... دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?
2706