2733
2734
عنوان

کیا رژیم کانادایی گرفتن و راضی بودن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151360 بازدید | 429 پست
سلام.خوش بحالت نوش نوش.کاش منم 10کیلو بتونم لاغر شم.
من امروز شام 2تخم مرغ +200گرم پنیر داشتم.دو تا تخم مرغ رو خوردم.ولی پنیر رو نخوردم دیگه سیر شدم.فقط غذای نذری آوردنگفتم یه قاشق عیب نداره.اندازه یه قوطی کبریت سینه مرغ با یه قاشق برنج خورم.عذاب وجدان گرفتم ورزش کردم 200 کالری سوزوندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها
من از امروز شروع کردم رژیم رو، دعا کنید منم تا آخرش برم
راستی شماها چه جوری قهوه تلخ می خورید، من نسکافه ریختم توی شیر، البته دیگه قند نخوردم، به نظرتون بده؟ آخه نسکافه با آب مزه زهر مار میده به خدا
بعدشم می خواستم بدونم یه فنجون یعنی چقدر؟؟؟؟ نصف لیوان خوردم من
2728
سلام سبا جون.امیدوارم موفق باشی تو رژیمت عزیزم.
اولش اینکه قهوه بدون شیر منظورشه.سعی کن تلخیشو با یه حبه قند حل کنی.یه فنجان هم همون نصف لیوان خوبه.یا از اول تو فنجون بریز دقیقتر شه.
بعدش دیگهههه تخم کتان هم از عطاری بخر.دو مدل داره.بگو اونی رو که واسه پرندگانه نمیخوام.برا لاغری میخام.مثل کنجده ولی یکم درشت تر.من یه قاشق چایخوری رو میجوم بعد روش یه لیوان آب میخورم.مزه بدی نداره
مرسی مائده جون جوابمو دادی، میگم یعنی به عطاری بگم کتاااان یا مرسومه میگن کتون؟ ببخشید تو رو خدا خیلی بیسواتم من
بعدش اینکه مائده جون شمام رژیم کانادایی گرفتی؟ تخم کتان میخوری عیبی نداره با این رژیم؟؟؟
ولی خداییش من خیلی صبحونه خور بودم اما انگار شیر نسکافهه خوب نگم داشته تا حالا
سلام بچه ها من امروز روز دومم بود 1 کم صبح ضعف کردم اخه من صبحا 2 ساعت میرم باشگاه اما تحمل میکنم بهترین چیز اراده س تو این راه که من دارم و میتونم پیش به سوی لاغری
در ضمن تخم کتان رو به صورت اسیاب نشده از عطاری بخرید و تو خونه اسیاب کنید سو خت و ساز بدن رو 2 برابر میکنه
من سوختو ساز بدنم خیلی پایینه
دوستون دارم
2738
آفرین سلما اگه روزی دو ساعت هم ورزش میکنی که حتماً خیلی زود کم میکنی... چقدر اضافه داری؟
تخم کتان رو چه جوری استفاده میکنی شما؟ مثل مائده یا جور دیگه ای؟
منم میتونم(یعنی اراده کردم به خدا) اما فقط اون قسمت صبحونه رو شیر نسکافه می خوام بخورم آخه خالی خیلی مزه بدی داره
سبا جان رفتی عطاری بگو تخم کتان میخام.اگر میخای آسیاب کنی واسه هر دفعه رو همون موقع آسیاب کن وگرنه خاصیتش میره.من که اصلا آسیاب نمیکنم.میجوم یه لیوان آب روش میخورممنم روز 5 هستم.تو 4روز گذشته 2کیلو و 200گرم لاغر شدم.سعی کنید اگه میتونید روزی نیم ساعت پیاده روی یا نرمش یا هولاهوپ انجام بدین.خیلی موثره.من یه روز که ورزش نکردم 400گرم لاغر شدم.روزی که ورزش کردم800.
حکیمه جون،مامی سمیر کجایین؟
سلام خوبین
امروز نهمم کم مونده تموم بشه فقط دویست گرم کم کردم اگه اینطوری پیش بره روز دوازدهمم رژیمو قطع میکنم و کالری شماری میکنم
مامی سمیر بیا بگو چند کیلو شدی؟؟
بقیه دوستان خوش امدید و امیدوارم موفق باشید
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
عزیزم من ورزشکارم وزنم 80 بود و بدنم خیلی نرمال بود ولی الان 92 شدم ولی انچنان نشون نمیده هر کسی میبینه فکر میکنه هفتادو خورده ای هستم من تخم کنان رو 1 قاشق مربا خوری داخل اب یا شیر میریزم و میخورم
در مورد قهوه اگه قهوه ترک درست کنی و بخوری نه زیاد تلخه و نه بد
2706