2726
عنوان

بارداری سریع بعد از سقط

120890 بازدید | 122 پست
سلام بچه ها من یک ماه پیش سقط داشتم دکترم هم گفت هیچ دلیلی برای سقط نداشتی فقط رحمت کج هست فقط بعد از دو پریود میتونی باردار بشی. منم الان پری هستم یخام این ماه اقدام کنم کسی بوده بعد از سقط باردار شده باشه و مشکلی نداشته باشه یعنی نیتونم تا ماه دیگه صبر کنم
مارال جون منم ماه قبل سقط کردم.سوال شما رو دارم.خدا کنه جواب بدن.

من یکی از دوستام باردار شد ولی سقط کرد.خیلی هم مصمم سر حرفش بود که من تا 3 ماه نمیخوام.

ولی دقیقا ماه بعدش باردار شد و الانم نینیش 15 روزشه.

ولی میخوام از دهن کسای دیگه هم بشنوم که خیالم راحت باشه.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره باور کن.

هفته چند سقط کردی؟

پریت چند روز بعد از سقط اومد؟
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
اول از همه که اینا همش بهونست.

اگه خدا میخواست نینی ما هم میموند.حتما به صلاحمون نبوده.

منم رفته بودم اساس کشی خالم.ولی نه برای جابه جایی وسایل.برای نگه داشتن بچه 6 ماهه و 1.5 سالش.که 6 ماههه همش بغلم بود.منم غافل از این که باردارم.تازه بعضی وقتها 2 تاشونو بغل میکردم.نزدیکی هم داشتم.پله هم بالا و پایین کردم.

که همون روز هم به خونریزی افتادم.
نرگس جونم مبارکهههههههههه.انشالله به سلامتی.

شما بعد از سقطت بعد از چند بار اقدام باردار شدی.(چند ماه اقدام)؟
مارال جونم برو خدارو شکر کن که پریت اومده مال من الان 35 روز شدم که هنوز هم خبری نیست ازش.

شما شیاف هم استفاده کردید که بمونه؟
پرنیان جون واقعا اینا تاثیر داره البته واقعا خدا نخاسته ولی منم یکم لکه بینی داشتم دکتر بهم گفت باید استراحت مطلق داشته باشی ولی بلند شدم اصلا استراحت نکردم
من هفته 12 سقط داشتم
اما دکتر من معتقد بود بچه ای که بخواد با دویدن و کار بیفته همون بهتر که بیفته
نگران نباشید سقط بارداری اول خیلی طبیعیه حتی تو منابع خارجی هم اینو میگن
اما باید علتش مشخصه اگه علت خاصی نداشته باشه می تونید بدون درمان خاصی دوباره باردار شوید
2706