2752
2734
عنوان

پر کردن دندان کودک 2 ساله

19572 بازدید | 33 پست
سلام دوستان.پسر من 2 سالشه و دندون آسیاش خراب شده.دکتر گفت اگه همکاری نکنه بیهوشی میده و من فکر میکنم همکاری نکنه و در مورد بیهوشی هم خیلی استرس دارم. میترسم عوارض داشته باشه کسی تجربه ای داره؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واییییییییییییییییییییی خیلی بده اینطوری انگار ادم رو ببرن قصابی

حتما ببرش یه جای خوب یکی دو جلسه فقط محض اشنایی ببرش تا خودش همکاری کنه اما به زرو گناه داره
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ببین من پسرم 4 سالش بود و 2 تا دکتر که اتفاقا خیلی هم معروف هم هستن گفتن همکاری نمیکنه و باید بیهوش بشه ولی من بازم تحقیق کردم یکی دکتر مینا بی ریا تو خ مهناز رو بهم معرفی کرد بسیار پرحوصله هستن و به بچه خوب ارتباط میگیرن پسر من بدون ختی یه ذره بیقراری 8 تا از دنودوناش رو پیش ایشون پر کرد الان هم زیر نظر ایشون چکاپای دوره ای میبرم
در جواب اون سوالی که مگه دندون شیری باید پر بشه ؟ حتما من تو مطب بچه ای رو دیدم که بهش نرسیده بودن و با آپسه و درد فراوان اومده بود ضمن اینکه پوسیدگی وقتی به مرحله عفونت و آپسه برسه به دندونای دائم که زیر شیریا هستن سرایت میکنه
2706