2703
2553
بچه ها فرق اینا باهم چیه؟؟عمل لیزیک لازک و فمتو.من میخوام عمل کنم نمیدونم کدومو انجام بدم؟؟هزینه ای مشکل ندارم کلینیک نور میخوام انجام بدم فقط میخوام چشم سالم باشه بعدنا دچار مشکل نشم؟؟
بعدش میگن کسایی که عمل میکنننمیتونن زایمان طبیعی داشته اشن راسته؟البته من مجردم فعلا:)
کسی بوده که از این که عمل کرده ناراض ی باشه؟!
از ماست که بر ماست
من لازیک کردم اونم دکترم تشخصی داد روش جدید تر از لیزیک بود اون یکی که گفتی نفهمیدم چی هست

ولی اول یه سری عکس از قرنیه چشمت میگیرن اگه شرایطش رو داشته باشی با تشخیص پزشکت عملت میکنن

درمورد زایمان طبیعی بهتره انجام نشه چون سطح قرنیه نازک میشه چه جونی داری میخای طبیعی بزای اتفاقا این یه پوئنه من خواهرم لازیک کرده بود میخاست بیمارستان میلاد زایمان کنههههههه نمیزاشتن سزارین بشه رفت نامه گرفت که لازیک شده گذاشتننننننننننن

من کلینیک رازی عمل کردم خیابون گاندی خیلی خیلی راضیم 3 سال پیش عمل کردم چشمم یه درصدم ضعیف نشده خدا رو شکر

خواهرمم 11 سال پیش عمل کرد هیچی نشده تا الان

بستگی به مهارت پزشک داره
اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
لیزیک که دیگه روشش منقرض شدههه

لازیک خیلی بهترههههههههه

اون یکی که گفتی رو نشنیدم تا حالا

امکان نداره دکترت بگه خودت انتخاب کنی دکترتتت درست حسابیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برو پیش دکتر فلاح یه درصدم اگه احتمال بده که برات بده عمل عمل نمیکنه اصن پولکی نیست تخفیفم میده منو خواهرمو اون عمل کرددددددد

من یه سال رفتم عکس و همه چی گرفتم نشونش دادم گفت من عملت نمیکنم ولی اگه پیش هر دکتر دیگه بری به خاطر منافع مالیشون عملت میکنه نظر من اینه یه سال دیگه صبر کنی نفهمیدمم دلیلش چی بود

یه سال صبر کردم بعد رفتم عمللللللللل خیلی راحت و خووووووووووووووووب
2714
یا هاشمیه یا باریک بین.چون ریاست کلینیک نور دوستمونه گفته بیا کاریت نباشه اما من خودم باید قبلش اطلاعات داشته باشم کسی دلش واسه ادم نسوخته یه عملو انجام میدی 4سال بد تقش درمیاد که فلان ایرادو داشته واسه همین میخوام اگاهی داشته باشم.رازی هم خودم چند روز پیش رفتم عکس قرنیه و اینا گرفتن:))میخواستم مزنه دستم بیاد
از ماست که بر ماست
من نه خشکی چشم گرفتم نه هیچ مشکل دیگههههههههههه خیلی راحتم الان عالیه عالی

دکترم محمد رضا فلاح خیابون ولیعصر نرسیده به توانیر مطبشه با دکتر هاشمی مطباشون مشترکه فکر کنم روزای زوج بود
هاشمی کارش خوبه

دکتر فلاحم من راضیم من خواهرم الان 11 ساله عمل کرده دیگه هیچ مشکلی نداره

شماره چشم من 2 و نیم بود

مال خواهرم 5 بود فکر کنم
راستییییییییییی درد ش چه جوریاست کلی میترسم.اصلا میترسم زشت بشم چون من الان هفت ساله عینک میزنم جز جشنا و ملاقات های مهم همه جا حتی دانشگاه هم عینک زدم چشام یه حالتیه بدون عینک و ارایش اصلا:((خسته گود افتاد....
از ماست که بر ماست
سرندی جانننن

عملش خیلی ساده است با اماده سازیتو خود عمل رو هم 20 دقیقه تو اون اتاقی

میخای از اولش تعریف کنم چه کارت میکنن که خیالت راحت بشه؟
2706