2726
عنوان

>>>>قابل توجه همه کسانی که عمل لیزیک لازک یا فمتو انجام دادن<<<<

| مشاهده متن کامل بحث + 46961 بازدید | 86 پست
فقط چندتا سوال؟؟
اونروز که میرم واسه عمل چشمممو ارایش نکنم؟؟نه قبلش با شامپو بچه میشوری صورتت رووووو
بعدش چی؟؟ بعدشم نمیتونی صورتت رو بشوری به هیچ وجه من وضو جبیره میگرفتم بعدشم پریود شدم صورتمو با دستمال مرطوب پاک میکردمممممممم بعدشم که لنز رو در میاره فقط با شامپو بچه باید موهاتو بشوری و ..
از کی میتونم چشمو ارایش کنم؟؟دردش قابل تحمله؟؟دردش انقدر ژلوفن میخوری همش منگی و خواب اونقدر نیست که اذیت بشی ولی خو یه کم درد رو داره ، ارایش تا بعد اینکه لنز از چشات در بیاد نباید داشته باشی
عینک افتابی خوب یعنی چی؟ یعنی میری دکترت میگی از کجا عینک بخرم بهت میگه بعد که خریدی میبری نشونش میدی میگه اصله یا نه
صورتمو بتادین میزننن از این قرمزا؟؟قرمز میشم و زشت؟؟صورتتو بتادین میزنن نیمری واستی جلو اینه که میری زیر عمل بعدشم پاکش میکنن بعد عمل
بعدش خودم میتونم از کلینیک برم خونه یا باید بگم بیان دنبالم؟ باید بیان دنبالتتتتتتت با ماشین چشات فقط اشک میکنه اون روزای اول
از لنز رنگی میتونم استفاده کنم؟؟چند ماه بعدش؟باید از دکترت بپرسی
واسه حالت چشام چکار کنم زود خوب بشه؟ به مرور زمان خودش خوب میشه
استخر میری بعد عمل بخاطر کلر اب اذیت نمیشی؟استخرم یادمه گفت تا یه مدت نباید برم
دیگه....
فعلا سوالی ندارم:)))
اهان عزیزم فمتو یه روش جدیده گرونتره حدود یه تومن میگن بعدش اصلا درد نمیکشی فقط تا اخر اونروز رانندگی نباید بکنی
اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
من همش 3 سال عینکی بودم اونم مهمونیا وووووو دانشگاه نیمزدم فقط موقع کلاس درس و دانشگاه زدم

لنز هم نذاشتم اصننننننننننننن میترسم از لنز

الان واسه عروسیم میخام برم لنز رنگی بگیرم میترسم نتونم تحملش کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرندیپیتی

1391/8/29 9:25 ب.ظ

اهان راستی اونموقع که باید چشاتو ثابت نگه داری به نور ناه کنی خب من نمیتونم که
تازه چشامم همش اب میاد
دوستمونم هست اخرش ب من یه چیز میگه جلو ملت

خیلی راحت میتونی به یه نقطه متمرکز بشی چون قطره ریختن تو چشمت همه چی راحته برات اصن به این چیزا فکر نکن
میسیییییی.خیلی باحالی.همشو جواب دادی:))یعنی اونروز که میرم واسه عمل اصلا ارایش نکنم؟؟
تو عینک افتابیتو از کجا خریدی؟؟
و یه سوال غیر مرتبط
یعنی سزارین بهتر از طبیعیه؟؟؟؟!!!
از ماست که بر ماست
2728
من از اون خیابونه هست اسمشو یادم رفته نزدیک میدون فردوسی از اونجا خریدم بورسشه

من مارک پلیس خریدم از نمایندگیش 3 سال پیش خریدمش 180 تومن الان شده خدا تومن

پارسالم گمش کردم انقدر الان نارحتم
ببین اگه جوووووووووونشو داری طبیعی بزا ولی بدون خیلی اثرات بدی داره

افتادگی رحم میاره

بی اختیاری ادرار

گشااااااااااااااااااااااااااد میشه

پاره میشه

شوشو خوشش نمیاد بعد

بایدم کلی دردو بکشی
===============================

سزارین بهتره به نظرم م که سزارین میکنم صد در صد
زایمان طبیعی فقططططططططططططططططططططططططططط اگه خواستی بکنی برو خارج از کشور ایرانننننن میزنن گشاد مشاد میکنن و داغوووووووووووووووووووووووووونت میکنن تا یه بچه رو به دنیا بیاری
سلام منم دو هفته پیش با دکتر هاشمی همین کلینیک نور عمل prk انجام دادم . خیلی عالی و راحت البته هنوز دو هفته است کامل دیدم ثابت نشده اما همین الان هم همه چیز رو فوق العاده شفاف و عالی می بینم :)
نوع عمل رو هم خود دکتر تشخیص میده . این عملی رو که من انجام دادم جدید ترین و کم عارضه ترین نوع عمله که حتی اگه بعد از چند سال دوباره چشمت ضعیف بشه می تونی مجددا عمل کنی و لنز هم می تونی بزاری از سه ماه بعد از عمل
در مورد آرایش هم دکتر به من گفت از یک هفته قبل از عمل چشمت رو اصلا آرایش نکن و شب قبل از عمل هم با شامپو بچه بشور.
بعد از عمل هم تا زمانی که لنز پانسمان توی چشمته نباید آب به صورتت بزنی و تا دو هفته بعد از عمل هم نباید چشمت رو آرایش کنی
خود عمل حدود 5 دقیقه طول کشید و با قطره بی حسی که داخل چشم میریزن اصلا چیزی حس نمی کنی. بعدش هم که بهت هم قطره مسکن میدن هم قرص مسکن من که اصلا درد نداشتم فقط دو روز اول به نور فوق العاده حساس بودم به طوری که حتی با عینک آفتابی هم توی خونه با نور چراغ اذیت میشدم!!!
2706