2737
2739
اسم ائمه خوبه که بزاری ولی یه اسمی هم نزار بعدا دخترت دوست نداشته باشه و عوضش کنه من فراووون دیدم دخترایی که اسمهای قدیمی داشتن و از خونواده ای خیلی مذهبی هم بودن ولی دوستاشون به یه اسم دیگه صداشون میکردن
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم هر اسمی دوست داری بزار. لزوما به خاطر محرم نباید خودت رو محدود کنی. ولی کار خیلی پسندیده ایه که اسم بزرگان دینی و از فرزندان رسول الله )ص( رو بزاری. من اسم های:
فاطمه
زهرا
زینب
نرگس
هانیه
حانیه
معصومه
لیلا
محدثه
انسیه
مرضیه و ....
رو پیشنهاد می دهم به اضافه اینکه سری به سایت ثبت احوال بزن و اسمهای مختلف رو بخون و معنی هاشون رو هم نگاه کن.

زینب اسم قشنگیه و من معتقدم اگه این اسامی رو برای بچه های زیبا و ناناز بذاریم باعث میشیم نگرش همه عوض بشه
توی اسامی شخصیت های کربلا بگرد مثلا لیلا اسم مادر علی اکبر بوده لیلا هم قشنگه تو همه زبانها هم به نوعی لی لی لیلا لیلی داریم

یا مثلا تو فیلم شهید بابایی هم نشون داد که یه تاب درمورد شخصیت های کربلا داد به زنش مطالعه کنه گفت از بین این اسامی که تو این کتاب اومده برا دخترمون انتخاب کن

اونم اسم سلما رو انتخاب کرده بود که خیلی هم قشنگه حتی الان هم قشنگه
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
اسمای ائمه خیلی زیاده و معمولا بچه ها هم دوست ندارن ،

اکثر خانمهایی که من دیدم یه اسم دیگه هم انتخاب کردن برای خودشون

مگه اسم ایرانی اصیل چه ایرادی داره که نمی زاری ؟؟!!
Lilypie Premature Baby tickers
2706