2733
2734
i dont no مینوش !!!!!

راستی مینوش منم برا بعد عید میخواستم برم لیزر بکینی و اما سوال هام :
1- من مشکل نامنضمی پریود و این حرفای خاک بر سری دارم در ضمن در حال اقدام برا بارداریم مشکلی نیست ؟

2-پیش به قول خودت بهروز برم انجام میده ؟

3- آدرس و تلفن؟
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت مانالی جون. مطمئنم مثل تو جیگر نیسم. منتظر فیس تیتیشتم.

سنم که چه عرض کنم . مشکلاتی دارم واسه این عدم هماهنگیش با چهرم...

خیلی وقتا سعی دارم مدل مو و آرایشم سنمو بیشتر کنه ولی فک می کنم کم سنتر نشون بدم بیشتر بم میاد به خاطر

هیکل ریزم.
2728
سی سی جون سوال تو بخصوص
1- من مشکل نامنضمی پریود و این حرفای خاک بر سری دارم در ضمن در حال اقدام برا بارداریم مشکلی نیست ؟

اینو تو سایتش از خودش بپرس
http://queenderma.com/fa/questions.php
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
2738
خانومای خوش تیپ ببخشید مزاحم شدم میشه بگید چه مارک و چه شماره پنکک هست که یه کم تن برنزه داشته باشه

و آدم رو شبیه سرخ پوستا نکنه

من پوستم خیلی سفیده و هر برنزه ای میگیرم وحشتناک میشم

میخوام یه رنگ طلایی یا بژ قشنگی داشته باشه

لطفا هم اکنون نیازمند یاری برنزه تان هستم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
صبا جون قهوه ای زرشکیه.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2706