2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سانتیا جون بعضی بچه ها برای هم عکس می فرستن

یادش بخیرپارسال یه مدت عکسامون رو زودی می ذاشتیم تا بقه رو چهره مون نظر بدن که چیکارکنیم خوشگل تر بشیم

اگه موافقید یه روز رو مشخص کنیم عکس بذاریم و بقیه نظر بدن...

آره والا منم پارسال دیر رسیدم متاسفااانه نشد نه کسی رو ببینم نه کسی منو ببینه
اما تونستم خیلی از دوستای خوشکلمو ببینممم پرنسس جونی مهرنوشی بیتا جونم سارینا جون مهتا جون و... خیلیای دیگه
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2728
سلام سلام خوشگل مشگل‌ها ،خوبید خوشید ؟

خیلی خوبه که کلی‌ دوست تازه وارد داریم ،همگی‌ خوش آمدید

سانتیااااااااا برو استراحت کن گلم ،اینجا چه میکنییییییییییییییییییییی

هدا جون فرستادم برات خانمی

خرید‌هاتون مبارک باشه عزیزان
سلاممم سها جون
میخواستم برمااا ولی شوما خوشگل موشگلا اینجایید خوبببببب دلم نمیاد برممم
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2738
13 هفته و 4 روز
امضا زدم به اون گندگی یعنی دیده نمیششههه ؟ از دست این سایییت
سانتیا جون قبونت بلم من چقدر از حرفات آرامش میگیرم
I Love You,Saanti
مایایی جون مبارکه واسه ست کردن مشکلی نداری ست کردن کیف و کفش مشکی خیلی به مراتب راحت تر از سایر رنگهاست.
حدیث من بهش میگم حاجی جون (بهش میگم حاجی جون حرصش درمیاد) حاجی جون یه شهر دیگه است که با شهر ما یک ساعت و نیم فاصله داره.
حدیث حدیث نگو که داغ دلم تازه میشه تو این ادارات یه چیزایی من دیدم یه چیزایی دیدم که ........... ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا باید خودتو بزنی به بی خیالی.واقعا من باید یه کتاب بنویسم من چیزایی دیدم که به جرأت میتونم بگم کمتر کسی دیده.
آوا جون گلی از خودته عزیزم.
باربی بگم خدا چه کارت کنه برای گرفتن این عکس اینقدر با دخترم خندیدیم که نگو ،من که همه صورتم پر از اشک شده بود از زور خنده ،همش میگفت درست لبخند بزن من نمیتونستم خلاصه که بساطی داشتیم جای همگی‌ خالی‌ اگه بودید یه فیلم کمدی مجانی‌ هم میدیدد

اینم برای دوستانی که خواسته bodid برای من ۶ تا از دندون‌های بالا اصلاح شده ،امیدوارم عکس خوب و واضح باشه

آپلود عکس
2706