2726
مگی جون الان عکس ندارم
کیف پشتش کاملا مشکیه جلوش چهارتا خونه که دو تا دوتا مشکی و قرمزه
پالتو هم چهارخونه های تقریبا درشت مشکی و خاکستری داره با کمربند چرم مشکی
خدایا نمی گویم دستم را بگیر!!!!
عمریست گرفته ای... ...مبادا رها کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه
دیروز از شمال برگشتم به منزل خودم وایییی تو راه یه SAHNEHAYI دیدم که بسیور بسیور جالب و حیرت انگیز جاتون خالی خیلی لذت بردم از رنگهای زیبا
سها جون مرسیییی از خانوم دکتری که معرفی کردی حتما حتما میرم پیشش ولی به احتمال زیاد کارام بیفته بعد از زایمان خسته شدم بس که به خاطر این دندونام خنده هامو غورت دادمممم
پریناز عزیزم بله عزیزم دکتر بهم گفت اصلا سفت نبندم حت یاگه ممکنه اصلا نبندم که من شبا فقط نمیبستم بقیه هم خیلییی سوتی رو شل میبستممم مشکل حادی نیست این فیبروکیستیک با مراقبت زود رفع میشه انشالله
مهرنوششششش منم دلم لازانیا خواست خوووو دخمللیییی
این سوتی های TCM تو شرق کجاها داره؟؟؟ خیلی تعریفشو شنیدممم
هی بازم حرف از بیکاری شد ولی من کباب نشدممم دیگه بیخیال کار شدم دیدم من میرم سراغش نمیاد حوصلشو ندارممم منم بعد یه سال و اندی فارغ التحصیلی از ریاضی بیکارم هر جام میرم میگن مرد میخوایم منم گفتم بیخیال اگه موقعیتش پیش اومد میرم حتما اگرم نه اصلا غصه نمیخوررررررم
میبینم که همه موهاشونو تیره کرده اند منم تیره کردم شماره 4!!
مرسی ناهید جونم اگه تاثیرش اینقدر زیاده که میرم میگیرم حتما
واییییی پلاریس جونم این لوسیونه محشره خیلی خوشبوئه قبلا انگار کسی اینجا معرفیش کرده بود لوسیون کره کاکائو وازلین
خخخخ چقدر مانکن داریم اینجااااااا منم که الان زدم تو عمق مانکنیی ;-)
مگی جون ممنون از هشداری که بهم در مورد کرم موبر دادی موچکرم 1000 تومن به شما 1000 هم به سهاجون بدهکارم
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2728
روسری که یه حاشیه ظرف قرمز یا طرحه خیلی کم ازرنگ قرمزتوش باشه اگه با کفش یا بوت مشکی بپوشی با این پالتو وکیف شیک میشه شلوار پارچه ای مدل کلاسیک میخوای؟
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
مایایی جون قشنگه پاشنه کفشت جدید مد شده من تو سمرقند زیاد دیدم پاشنه کفش اینمدلی

پریناز شازده شما کجاست مگه؟؟؟؟

سانتی جونم نی نی خوبه خودت چطولی؟؟؟؟

باربی واقعا واقعا تو این سرما حوصله اینکه برم تا تجریش رو ندارم ایضا با بی ماشینی
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
سلام مگی جون سلام حدیث جون
مرسی حدیث جونی ما خوبیم خداروشکر
تو چرا اینقدر حرص میخوری بابا بیخیاللللل درست میشه
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
جنس فاستونی وکتون ومخمل بافت ریز خوبه مایایی مبارکه قشنگن با هرچیزیم ست میشن دلم واسه آنیتا تنگ شده خیلی وقته نیومده
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
مایایی جون مبارکت باشه . چه بامزه فکر نمیکردم بشه اینترنتی هم لباس خرید .

شقایق جون منم با نظر مگی موافقم .
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2706