2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگین جان تو تاپیکهایه مرتبط بافیلم سرچ کن پریسا برای کشیدن خط چشم این مدلی باید تمرین کنی بروتو یوتوب eye liner tips سرچ کن با دیدن ویدیو آموزش کافیو پیدا میکنی وخیلی راحت میتونی هر مدلی بکشی وخط چشم جامد واسه این مدلا بهتره با براش صفر که مال خط چشمه
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
2720
بچه ها جونم سلامممممممم

پریناز ممنون از ابراز همدردیت اما شازده جدیدا واسه سربازیش اینجوری شده و باید 4 سال دور از تهران باشه دوسال خدمت

و دوسال هم تعهد خدمت *** درکل از اونایی بود که اهل استخر و سولار و باشگاه و ....بود***خودش هم فکر نمیکرد باید

بمونه شب و روز اونجا و همین خیلی ناراحتش میکنه و منم بیحوصله هم یه وقتایی مثل الانا تحویلش نمیگیرم یا ....... اونم

لج میکنه

++++++++++++++++++++

بچه ها من پوسام خوبه ینی مثلا سه ماه یه بار ماسک میزارم نه رنگش کدر میشه نه جوش میزنه نه لک و پیس داره وزنمم

50 کیلو هست با 168 قد هههههههه یه وقتاییی حسودیم میشه که چرا نمیشه منم تو فکر چاقیم باشه بخوام لاغر کنم

یا پوستم خوبه و به خاطرش نمیرم دکتر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

++++++++++++++++++++

بچه ها من فکر کنم واسه ابروهام برم گیوا مرزدارن پیش ساناز!!!!!!!!!!
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
راستی بچه ها تو فکر شب یلدام میخوام شازده رو سورپرایز کنم اما نمیدونمم چه جوری من تهران اون قزوین !!!!!!!!

میخواستم برم قزوین اما فکر نمیکنم جالب بشه

میدونم که از سورپرایز کردن خوشش میاد
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
عزیزان مدل ابرو اسپرت چه شکلیه؟ کی PRP واسه موهاش انجام داده؟ من خییییییییییییییییییلی تار موهام نازکه و ریزش داره همه کاری هم کردم ولی هیچچچچچچچچچ نتیجه نگرفتم لطفا راهنمایی کنین
2714
پریناز جون و بقیه بچه ها سلام

من تاپیکو می خونم ولی پری جون می دونی که سرم شلوغه واسه کار دیگه !!!!
راستش بین شامی و یزدانفر موندم

بعد در مورد درما رولر پرسیده بودی،‌عزیزم من دارم و می دونم تو تهران می شه از کجا خرید
درمارولر سه یا 4 نوع داره یعنی بسته به طول اون سوزناش مال من 0.5 میله
به نظر من وسیله بسیلر خوبیه یه جور تحریک پوست برای کلا‍‍زن سازی و میکرودرم خانگی می شه بهش گفت
من نمی دونم بهت گفتم یا نه مریض باریک بینم خدایی خیلی ازش راضیم و من کمتر دکتری رفتم پولی که دادم گفتم حلالش باشه ولی این یکی رو می گم
اون به من درمارولر داد
اگه خواستی بگو برات تهیه می کنم عسیسم
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
بچه هایی که ریزش مو دارن مثل من
1)‌دلیل ریزش مو بایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید مشخص شه
2)‌ خیلی ها ریزش موشون ارثی هستش خیلی هم سادس تشخسصش به طوری که مشکل دیگه ای ندارن و پدر ،‌ برادر و دایی هاشونم موهای خوبی ندارن

ببینید پی ار پی خوبه به شرطی که جای خوب و واضحتر بگم کیت خوب استفاده بشه نه آشغال چینی و اینا
پی آر پی هزینه اش بالاس مثلا بهروز 800 می گیره و موقتم هست

من خودم تو فکر مزوتراپی هستم و اگر جواب نگیرم می رم سراغ اون شاید
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
حدیث جون توتهران برنامه سورپرایزو تدارک ببینی خیلی بهتره واسه شب یلدا پارسال سفره خونه سعدآباد یه تخت رزرو کردم خیلی خوب بود خوش گذشت البته چندتا از دوستامونم بودن
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
حدیث جان هنوز دنبال ابروکاری سخت نگیر . یک ماه بمونه دوباره پره پر میشه

بچه ها من دقیقا نفهمیدم درمارولر چیه

مگی بزنم به تخته سایزت چقدر خوبه هر چی بخوای راحت گیر میاد .ما منتظر عکسیم هنوز راستی بینی خواهرت چطوره؟
2706