2726
خخخخخخخخخ سوها جونمم من به چش سفیدی معرووفم

مهرنوشی جونم دقیقا شکل همن اما با رنگای مختلف من الان پری ابروهام به شماره 3 میبره

الهام کجاس دقیقا؟؟؟
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راستی دوستان تعطیلات رو چه می کنید؟!!؟ من که قول 2 روزش رو به مادر شوهرم دادم آخه 3 هفته است نرفتیم پیششون دیگه خیلی طاقت آوردن پسرشونو ندیدن :)
باقی روزها رو هم می خوام حسابی استراحت کنم!
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
برنز جان الان توی تایپیک چقدر به خودتون میرسید خوندم که نوشته بودی سرکه وروغن زیتون رو باهم بجوشونم واسته افتادگی پوست آره؟؟؟؟؟؟؟ چندبار بایداستفاده کنم بازهم چیز دیگه ای به نظرت میرسه گلم من بعد ازژیمم کمی پوستم شل شده !!!!!!!!
سها::

عزیزم از دکتر مورد کدوم نوع زیر چشمش رو توی تسترهائی که گفتی استفاده کردی؟
اسنشیال c یا ری نئوئینگ؟
رو پوست دوست من که دور چشمش کمی خشک بود جواب نداد و خشکترش کرد. قیمتاش حول و حوش 250 تومنه .
اگه نتیجه گرفتی که عالیه و دنبال مارک دیگه ای نرو.
فقط دقت داشته باش اگه دور چشمت خیلی چروک نیست از ری نئوئینگ استفاده نکی چونبرای رده ی 45 سال به بالا مناسبتره مگر اینکه دور چشم ات حقیقتا بهش نیاز داشته باشه.
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
در خصوص کرمهای دور چشم::::

دوستای گلم اینکه می گن فلان نوع کرم مختص فلان رده ی سنیه توجه داشته باشین که بیشتر منظور از رده ی سنی " سن پوست دور چشم" هست نه سن شناسنامه ای .

بوسسسسسس
بچه‌ها لطفا پست‌های اضافه رو پاک کنید من پاک کردم

برنز جان اسنشیال c رو استفاده کردم خوب بده رطوبت خوبی‌ هم میده ولی‌ نمیدونم چرا کمی‌ قرمزی به دور چشمم میده خیلی کم ولی‌ هست دیگه

خوب من برم ممنون برای چت و وقتتون مواظب خودتون باشید،خیلی خوش گذشت

خانم‌های خاموش عزیز هم که کلی‌ با ما خندیدن و کیف کردن ،خوش باشید ،میگم شما‌ها هم اقدام کنید بد نیستا !!!!!!!چشمک

دوستون دارم بای
لیلی عزیز::

برای سن شما یک بار در روز (به خصوص شبها) کافیه .اما اگر چروک نسبتا زیاد یا ریز و زیاد داری از این فرمول استفاده کن .اگر هنوز چروک نشده روغن زیتون +ویتامین c (کمی آب لیمو ترش تازه) بزن.اگه حس کردی روغن زیتون التهاب خواهد داد زیر چشمت یا می سوزونه و جوش میاره جای روغن زیتون روغن بنفشه بزن.
می تونی از ترکیب روغن بادام تلخ + روغن کرچک هم استفاده کنی .
دقت کن که روغنها اصل باشن حتما .
اگر تیره گی و چروک با هم هست :روغن زیتون+ روغن کنجد بزن .
فقط یادت باشه بعد از زدن این لوسیون به شکل ضربه ای زیر چشم یه دستمال کاغذی تمیز بزار زیر چشمت تا روغن اضافی جذب شه که احتمالا جوش تولید نشه.

اگر چروکت زیاد نیست می تونی از این کرمها هم استفاده کنی :
کرم زیر چشم سوتینگ اَون(39 تومن)
یا
کرم زیر چشم کالمینگ استادرم(حدود 80 یا 90 تومن).

من خودم 3 روزه استفاده از اسکین کد رو قطع کردم و شروع کردم از استفاده از سوتینگ اون.

اینها پیشگیری کننده از چروک اند و مهمه که اگر چروک زیاد نیستن پوست به مواد موجود در کرمهای زیر چشم خصوصا کرمهای قوی دور چشم عادت نکنه چون در این صورت در سنین بالاتر هیچ کرم یا سرم ی جوابگو نخواهد بود.
سهای عزیزم::

با توجه به قرمزی که اطراف چشمت ایجاد کرده تو هم احتمالا مثل من زیر چشم حساسی داری .مناسب شرایط تو (مثل من) استفاده از این نوع کرمهای زیر چشمه(این موارد رو دکتر باریک بین گفت بهم)

روغن زیر چشم ویواسکین(البته سخت پیدا می شه) اگر نبود این دو مورد :

کرم زیر چشم سوتینگ اَون(39 تومن)
یا
کرم زیر چشم کالمینگ استادرم(حدود 80 یا 90 تومن).
2706