2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره پریناز جون میزدم دو دره بعد هم رفتم دکتر پوست گفت نزن احتیاجی‌ نیست ،چند تا اشانتیون دکتر murad برام آوردن هفته ی‌ه دو یا سه‌ شب میزنم ولی‌ به نظرم این خیلی بهتر اومد
2728
سلام.سوها جان بابت عکس ممنون .کدوم آرایشگاه برای فر رفتی شما؟آخه به منم خیلی فر میاد ولی بتی میرم خیلی خوشم نمیاد از کاراشون

.
برای رفع تیرگی دور چشم به نظر شما کلارنس بهتره یا استی لودر؟
ممنون پریناز جونم.اخه اگزویانس رو انگار تو تاپیک بیوتی یکی از بچه ها گفته بود خوب نیست.
در ضمن چه نوع اگزویانس؟

من هم بلند نیستم.قدم 163 هست. ولی از تولد پسرم و زمان شیر دهی چاق و تپل شدم.
خدا جونم مواظب دوتا گلای زندگیمون باش.
پریناز جون تحقیق کردم تا سه‌ دوره استفاده ۳۵ به بالا اشکالی‌ نداره گلم ،،،،به خودشون هم ایمل زدم خودشون هم این جواب رو دادن با کلی‌ دلیل که چرا اشکالی‌ نداره ،،،،،،،،،،،،،،،بعد هم من فقط هفته ی‌ه دو بار میزدم نه بیشتر

مائده جون استیلودر خیلی زود جواب میگیری ولی‌ وقتی قطعش کنی‌ مشکل ساز میشه ،،،ولی‌ کلارینس دیر تر جواب میگیری ولی‌ اگه بد از استفاده چند دوره قطعش هم بکنی‌ باز هم به نتیجه دلخواه نزدیک تر هستی‌ ،،

من فر دائم که نکردم گلم برای عروسی‌ رفتم برام با دست گاه فر تلفنی کرد ،من هم کار بتی رو دوست ندارم به نظرم بیش از حد ژل میزانه به موها آدم حالت مصنوعی میگیره یا مثل مو عروسک میشه
در ضمن پریناز جونم مدیلن که بران لطف کردی و عکسش رو گذاشتی هم تو ترکیباتش آ اچ آ داره.
حالا به نظرت آ اچ آ اوریاژ یا نئوستراتا رو هم بگیرم یا همون مدیلن کافیه؟یا هر دو با هم؟
بعد هم هر شب بزنم مدیلن رو؟
خدا جونم مواظب دوتا گلای زندگیمون باش.
سلاممممممممممممممممممممممممم سوها جونم مباررررررررررررررررررررررک خیلی قشنگه مژه ها و ابروهاتتتتتتتتتت

موچچ مووووووووووووچ

مهرنوشی جونم خیلی شرمنده ام کردی عزیزم بابت عکس ابروهات مرسی

دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
ناردونه جون الان اسمش یادم نیست ولی به دکتر داروخونه بگی ژل مخصوص منافذ باز پوست اگزوویانس خودشون میدونن بهت میدن.ناردونه بچه ها از کحرم پودر اگزوویانس به خاطر کاور کمش ناراضی بودن من خودم اگزوویانس رو واسه منافذ باز استفاده کردم عالی جواب گرفتم یه دوره فقط زدم.
سها جون راستی واسه تیرگی دور چشم دی اپتی سرن لیراک هم خوبه من ازش جواب گرفتم.تو فکر پی آر پی نیستی سها جون؟
2706