2726
i dont no مینوش !!!!!

راستی مینوش منم برا بعد عید میخواستم برم لیزر بکینی و اما سوال هام :
1- من مشکل نامنضمی پریود و این حرفای خاک بر سری دارم در ضمن در حال اقدام برا بارداریم مشکلی نیست ؟

2-پیش به قول خودت بهروز برم انجام میده ؟

3- آدرس و تلفن؟
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قربونت مانالی جون. مطمئنم مثل تو جیگر نیسم. منتظر فیس تیتیشتم.

سنم که چه عرض کنم . مشکلاتی دارم واسه این عدم هماهنگیش با چهرم...

خیلی وقتا سعی دارم مدل مو و آرایشم سنمو بیشتر کنه ولی فک می کنم کم سنتر نشون بدم بیشتر بم میاد به خاطر

هیکل ریزم.
2728
سی سی جون سوال تو بخصوص
1- من مشکل نامنضمی پریود و این حرفای خاک بر سری دارم در ضمن در حال اقدام برا بارداریم مشکلی نیست ؟

اینو تو سایتش از خودش بپرس
http://queenderma.com/fa/questions.php
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
خانومای خوش تیپ ببخشید مزاحم شدم میشه بگید چه مارک و چه شماره پنکک هست که یه کم تن برنزه داشته باشه

و آدم رو شبیه سرخ پوستا نکنه

من پوستم خیلی سفیده و هر برنزه ای میگیرم وحشتناک میشم

میخوام یه رنگ طلایی یا بژ قشنگی داشته باشه

لطفا هم اکنون نیازمند یاری برنزه تان هستم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
صبا جون قهوه ای زرشکیه.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2706