2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایایی سایتش رو بزار ما هم بریم یه چرخی بزنیم.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
مایایی جون مبارک باشه عزیزم

میتونم بپرسم از کدوم سایت خریدی و قیمتش رو
مرسی جواب میدی

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
2728
احساس میکنم اون مدیریت بحرانی که روژااان جون میگفت تو جامعه اداری ایران اصلا و ابدا وجود نداره

فک کن یه اداره با سه تا ریس و یه مدیر بچرخه چی میشه؟؟؟
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
عزیزمممم حدیث جونم گیه نتن درست میشه یه خورده سخته ولی درست میشه نگرانی فقط بدترش میکنه با تدبیر برو جلو
مایایی هم کیفت هم کفشت خوشمله مبارکت باشه
آدرس سایتشو بزار ما هم فیض ببریم
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سلام

وای مگی جون دل می بری حسابی ......منم تو ماهواره از یک خانم دکتر خیلی تعریق درمارول رو شنیدم ولی نمیدونستم توی ایران هم دکترا دارن کار می کنن

منم روی شکمم استرچ مارک دارم اینقده ناناحتم... لیزر هم می گن کمرنگ می کنه از بین نمیبره

حدیث جونم اینقدر خود خوری نکن.... من داستان جابجایی هام توی اداره رو بگم شاخ در میاری ولی من الان شرایطم از همه کسایی که 10 ساله یه جا موندن خیلی بهتره کلی تجربه دارم و همه روم حساب میکنن اولش برات سخته بعد میفهمی خیری درش بوده....
دوستای گلم من با کردیت کارت میخرم

بوت رو از برشکا spain

کیف هم از zara spana

کلا خرید هامو اینجوری انجام میدم و جنسام به دست دوستم و یا خالم که اسپانیا هستن از خود استور شیپ میشن براشون اونا هم برام پست میکنن

یکم 7 خوان رستمه ولی می ارزه به نظرم!
مرسی آوا جون گلی از خودتونه
میگم چرا از شماها هیچ میلی برام نمیاد؟؟؟؟ صفحات قبلو خوندم همتون میل بازی داشتیددد
حس فضولی رو داریـــــــــــد؟
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
بچه ها واسه لوسیون بدن..من سالهاست که ایوروشه استفاده میکنم ..اسانس هلو..وانیل..شاتوت..همش خوبه و حسابی نرم میکنه و خوشبو...اون نیوا صورتی هم بد نیست من استفاده کردمangel starبچه ها شما واسه مام چه مارکی میخرید؟من هامامیلس ایوروشه و لیمویی ایوروشه رو گرفتم...خیلی خوبن
2706