2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی باربی امابلوز اسمال یا مدیومم میپوشم شلوارم لارج میپوشم دیروز اون قالب بینیشو دکتربداشت وچسب زد خداروشکرخوب شده همون مدلیه که میخواست
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
2720
مگی جان من دنبال دکتر واسه عمل بینی هستم،‌ مماخ خواهرتون چه مدلی بوده ؟ با کی عمل کرده؟‌ و اینکه چه مدلی می خواسته؟؟ طبیعی یا فانتزی؟؟
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
مینوشی درست میگه درمارولر بدون مشاوره با دکترنباید استفاده کرد باید ببینی بدردت میخوره یا نه سرخود استفاده نکنید ممکنه صورتتون پرلک بشه یا زخم بشه
سارا جون منم خط چشم جامد یا همون آبرنگی مارک وو رو دارم دو تا رنگ داره مشکی و سفید مات و مشکی و پر رنگه ولی مشکلش اینه که میریزه زیر چشم.شما مارک بهتری رو سراغ دارید؟
خواهش میکنم شقایق جون.
حدیث جون منم بعضی وقتا بی حوصله میشم از دست بی افی.امروز گفت کی میای پیشم گفتم ماه دیگه اونم فعلا در قهر به سر میبره اصلا حوصله مسافرت ندارم.انقدر لوسه زود زود قهر میکنه مثل بچه ها.هر کس راهکاری واسه درمان این قهر کردنا داره خوشحال میشم بشنوم(البته جهت خارج نشدن بحث تاپیک پیغام خصوصی کنید یه دنیا ممنون میشم چون این قهر کردناش واسه ام معضلی شده)
پلاریس جون یه بار و ی پ ی ا ن دوستم بهم داد انقدر سرعت رو پایین میاورد یعنی واسه باز کردن گوگل مثلا نیم ساعت باید صبر میکردی.پلاریس جونم خیلی ممنون از لطفت که به فکرم بودی عزیزم.فایل هایی رو که داری اگه زیپ میکردی و میل میکردی فکر کنم خیلی خیلی راحت تر از آپلود میبود ولی در هر صورت ممنون از زحمتی که کشیدی.
مینوشی جون سلام عزیزم به نظرم برو پیش سامی یک در صد هم شک نکن من کارای یزدانفر رو دیدم قشنگ نیستن کارای سامی خیلی شیکترن و دقتش بالاتره.مینوشی جون میتونی از دکتر باریک بین بپرسی ببینی درمارولر واسه استرچ مارک جواب میده یا نه و اگه جواب میده چند جلسه در هفته و تا چند هفته باید ادامه داده بشه؟ممنون میشم اگه آدرس جایی که میشه درما رولر رو خرید بهم بدی راستش از خرید اینترنتی خوشم نمیاد.
2714
شرکت طلوع شرق آسیا وارد کنندشه بزار ببینم شمارشو می تونم پیدا کنم یا نه

پری اون لینکی که گذاشتم ببین

من می ترسم پری فردا نتونم مثل یه بینی طبیعی با مماخم رفتار کنم،‌ نتونم دمر بخوابم نتونم ببخشید راحت فین کنم
می گن تیغه رو باریک می کنه ارتفاع رو خ کم می کنه
استرس دارم خیلی
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
این مدلی شده تقریبا پریناز مارک مک یا ایوسن لورن خوبه نمیریزه دکتر حق گذار کارش حرف نداره قیمت عمل بینیشم 8 به بالاست
2706