2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی مگی جون.من میخوام واسه ترکای پوستی ناشی از چاقی و لاغری بخرم ولی نمیدونم تا چه حد تأثیر داره؟
پریسا جون من اون خط چشما رو با خط چشم خمره ای میکشم خیلی هم خوب میشن.اما خط چشمت حتما باید مات مات باشه تا زیبایی داشته باشه.
2731
درمارولرو سرچ کن توفیسبوک 80 خریدم اگه جای جوش خیلی سطحی داشته باشی میتونی باسایز خونگیش کارکنی واسه سایزایه بزرگتر باید دکتربرات انجام بده
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
دکتربهم گفت چند هفته استفاده کن 4 یا5هفته چهارروز یکبار واسه استرچ مارک نمیدونم چقدر بایداستفاده کنی بعدش گفت تا چند ساعت چیزی نزن قبلش گفت با کرم بی حس کن منم 57 هزار تومن پول کرم دادم 5تا خریدم سایزشون خیلی کوچیک بود الان میبینم بدون کرم هم میشه فردا برم پسشون بدم
2738
سلام.. مگی جون عکس خریدات و بزار دیدنشون خیلی لذت بخشه البته تو اون تیپ مانکن دیدنی تره خوب.. در ضمن مبارک باشه به سلامتی و شادی استفاده کنی.. عکس اون دامن بافت و خریدای اون دفعه ات رو هم نذاشتی.. البته اگه دوست داری..
چقدر خسته ام.. فکر کنم امشب زود خوابم ببره
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
دوستان صبحها لابلای ابروهام و مداد میکشم و پر و شیک میشه اماااا اواسط روز که در محل کارم خسته میشم احساس میکنم ابروهام خیلی پر و پررنگ و شلوغه و برای صورتم زیاده یعنی کلفته برای حجم صورتم.. دلم میخواد همونجا همشو پاک کنم.. چرا اینجوری میشه؟
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
رسی مانالیزا جون لطف داری امروز بلوز سایز xs هم بهم میخورد ولی کمی بازو چسبون میشد برای چی میخوای پی ار پی کنی؟میکاپ صورتت نسبت به صبح لایت تر میشه مخصوصا اگه پوستت چرب باشه یه مداد روشنتر استفاده کن وکمتر
2706