2733
2739
عنوان

تقویت رحم برای لاته گزینی جنین

183186 بازدید | 51 پست
لطفا بیایید اینجا تا تجربیات و دانسته های خود را درباره تقویت رحم برای لاته گزینی جنین بگذاریم تا همه از تجربیات هم استفاده کنیم .
مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد؟!خدای دانه های انار........
اول خودم براتون مینویسم.........
زیره سیاه رو با شیره کشمش"دوشاب" مخلوط کرده و هر روز صبح ناشتا و شب بخورید.
مربای به و شربت به
نشاسته و کنجد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دوست دارم یاد بگیرم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
سلام هلیا جونم: در جایی خوندم شب عمل ویتامین دی بخورید یک شب در میان یک قرص تا 5 عدد !زیادیش مسمومیت میاره...........5 تا ویتامین دی باید در ده شب خورده شود.
2738
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
سلام دوست جونا....گرمی نباید بخورید گرمی از لانه گزینی جلوکیری میکنه..........به و نشاسته.......از روز انتقال یه اناناس و 5 قسمت کنید و هر شب یه تیکه بخورید....انار و پرتقال......ویتامین ها حتما باید با تجویز پزشک باشه بدون تجویز ضرر داره........فرنییییی....بهتره استراحت به صورت مطلق نباشه چون ساکن بودن در یک جا خونرسانی به رحم را کم میکند....بهترین حالت خوابیدن اینه که باید روی پهلو چپ بخوابی و پاها رو حمع کنی این بهورین حالت خونرسانی به رحم است....سمت راست هم خوبه ولی به کبد فشار میاره پس بهتره به چپ بخوابید....3 روز اول استراحت نسبی باشه ولی مطلق نباشه
2706