2410
2553
سلام به نظر منم پیش دکتر زن نرید. سزارین یا طبیعی اش زیاد مهم نیست مهم اینه که دکترت مرد باشه و با تجربه دکتر عراقی هم با بقیه دکترا هیچ فرقی نداره عزیزم بی خودی سرش شلوغه. در ضمن دکتری که سرش شلوغ باشه به مریضا خیلی کم میرسه. من یکی از دوستام پیش عراقی می رفت و اصلا خاطره خوشی ازش نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام به همگی
من چند وقتیه دارم تحقیق میکنم
آقایان دکتر شمس،خانجانی،قهیری و شهرام هنجنی و خانم ها ویدا رضوی و زهرا شهشهان و حکمتیان نسبتا همه راضین
خودم پیش شمس خانجانی و شهشهان رفتم و یکی از دوستانم که خودش زنان زایمان میخونه از شهشهان خیلی تعریف کرد منم اخلاقشو خیلی دوست داشتم رسیدگیشم خوب بود فعلا شهشهان و هنجنی را در نظر گرفتم
2714
سلام خانوما....
من 5 سال مشکل نازایی داشتم...بیشتر بچه های سایت ازمشکل من باخبرن...هر دکتری بگین رفتم...هر دارویی استفاده کردم...2 بار هم عمل آی وی اف انجامدادم و دکتر ها تشخیص یائسگی زودرس دادند و گفتند که تنها راه مادر شدن من استفاده از تخمک اهداییه!!!

اما امسال رفتم پیش یه خانمی تو اصفهان که مشکل منو در عرض 4-5 ماه به لطف خدا حل کرد...و الان شکر خدا 4 ماهه باردارم...

شاید باورتون نشه...اگه دوست داشتین به من ایمیل بزنید تا دربارش بیشتر بهتون اطلاعات بدم...

امیدوار باشین....

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
من چند سال پیش ویدا رضوی میرفتم اما اینقد سرش شلوغه و دفتر دستک دور خودش جمع کرده که خیلی درمان را طول میده من که هرسری ناامیدتر از دفعه قبل از پیشش بیرون میومدم اما عمل لاپاراسکوپیش خوب بود که بعدش هم کیستهای ریز گرفتم ، کلینینک نازایی هم رفتم که ایوا را پیشنهاد دادند اما چون بعدش سقط داشتم زیر نظر دکتر رقایی جواب گرفتم کار سزریانش هم عالیییییییییییییییه( مهرگان)
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
2706