2733
2739
سلام 23 سال پیش دکتر خالم بود وخالم راضی بود اما الان نمی دونم درست زیاد ازش تازگی خوب نشنیدم دکتر خودم دکتر احمدی وکلانتری بود دکتر طاهریانم خیلی تعریفشو شنیدم دکتر نیکویی هم خوبه دکتر خواهرم رقایی میگه خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار جون من شنیدم دکتر سپهر و دکتر کلانتری بین دکترای مرد خیلی خوبن یه ویزیت برو پیششون ببین چه جوریه به نظر من زن باردار باید اون دکتری رو که انتخاب میکنه اول از همه ازش خوشش بیادو احساس ارامش بکنه
2731
چرا پوست صورتم جوش می‌زند و راه های مبارزه چیست؟ چند روز است که غافل شده‌اید و صورتتان پر از جوش شده؟ شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به محض خوردن گرمی‌ها جوش می‌زنند. جوش‌هایی که با مصرف برخی مواد غذایی، لوسیون‌ها و حتی مواد طبیعی بهتر یا بدتر می‌شوند. ممکن است در مسافرت کرم ضدآفتاب را فراموش کرده باشید یا آب و هوای شهر دیگر با مذاقتان جور در نیامده باشد. طبع بدن شما چیست؟ اول از همه بهتر است بدانید که چرا جوش می‌زنید. خیلی از مشکلات پوستی ناشی از سبک زندگی شماست که ممکن است در ایامی خاص تغییرات زیادی کرده باشد. برای این موضوع باید طبع بدن خود را بشناسید و روش‌های سنتی درمان جوش را یاد بگیرید. در مسافرت؛ غافل شده اید! سعی کنید همیشه به همراه غذا سبزی و سالاد مصرف کنید این مواد به دلیل فیبر فراوان و کمک به دستگاه گوارش نقش مهمی در از بین بردن جوش‌ها دارند. شاید در مسافرت . . . ادامه...
سلام دوستان خانم دکتر عاطفه السادات اسماعیل زاده خیلی کارش خوبه،هم واسه نازایی هم واسه بارداری و زایمان،یکی یکی هم مریض میبینّ که به نظر من از همه مهمتره که واسه مریض وقت میذاره
2738
سلام دوستان من هفت ساله که تنبلی تخمدان دارم چند بار هم قرص جلوگیری و نوتریزول مصرف کردم ولی خوب نشدم الان دو ماهه واسه بارداری اقدام کردم ولی باردار نشدم اگه دکتر خوب برای نازایی و این مشکل سراغ دارید بهم معرفی کنید .کسی میدونی دکتر ذوالفقاری واسه نازایی کارش چطوره ؟ کسی هست که مشکل منو داشته باشه و باردار شده باشه؟ تو رو خدا بهم کمک کنید خیلی نگرانم ؟
2706