2726
عنوان

تاثیر امواج رادیویی پارازیت ماهواره بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 16176 بازدید | 31 پست
خواهش میکنم قابلی نداشت
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
برای من دعا کنید خدا بهم نی نی سالم و صالح بده
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترخاله ی من پنج ماهه حامله بود، هفته ی پیش شنیدم که بچش سقط شده، یعنی طبیعی به دنیا اومده که نمونده، همه چیش هم سالم بوده، دکترش گفته اخیرا این نوع سقط ها خیلی زیاد شده و دلیلش هم فقط پارازیت ها و امواج هستند.
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست
سلام به همه. من دی ماه سال 88 در حالیکه 26 هفته از بارداریم میگذشت، کیسه آبم پاره شد و بچه ام از دست رفت. تمام آزمایشهام هم درست بود و مشکلی نداشتم. پزشکم گفت به احتمال 90 درصد از پارازیتها بوده. همه مادرایی که باردارید مراقب خودتون باشین. دعا میکنم اتفاقی که برای من افتاد برای هیچکدومتون نیافته و بعد از ماهها زحمت ثمره ش رو تو بغلتون بگیرید.
سلام به همه. من دی ماه سال 88 در حالیکه 26 هفته از بارداریم میگذشت، کیسه آبم پاره شد و بچه ام از دست رفت. تمام آزمایشهام هم درست بود و مشکلی نداشتم. پزشکم گفت به احتمال 90 درصد از پارازیتها بوده. همه مادرایی که باردارید مراقب خودتون باشین. دعا میکنم اتفاقی که برای من افتاد برای هیچکدومتون نیافته و بعد از ماهها زحمت ثمره ش رو تو بغلتون بگیرید.
منم پارسال یه سقط داشتم و دکتر دلیلش و همین پارازیت می دونست چون تمام آزمایشات بعد از سقطم خوب بود
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2706