2726
عزیزم اگه میخوایی زایمان طبیعی باشه �س دنبال بدون دردش نباش زایمان طبیعی همون دردش قشنگه الکیم بی حس این چیزارو نذار بهت بزنن
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوتا زایمان طبیعی داشتم تازه کم خونم بودم ولی خیلی راحت زایمان کردم شما وقتی همچیز رو بفهمی میتونی همکاری بکنی با نی نی وخیلی راحت زایمان بکنی
2728
خوب زایمان بدون درد چند روش داره یک روشش اینه که ماسک میزارن جلوی دهنت میگن نفس بکش درد رو کم وبیش احساس میکنی ولی نه میتونی زور بزنی که نی نیت زود باید نه میتونی جیغ بکشی اخه همه مزه زایمان به همون جیغاشه
یک روش دیگم که من باهش اشنا هستم ام�ول میزنن به کمرت تا چند وقت نمیتونی از کمر درد کمرتو صاف کنی
میخوام بیمارستان عرفان برم توی تهران هم فقط عرفان و چمران این زایمانو دارن تو عرفان که پرسیدم گفتن میزاریم دهانه ی رحم 4 سانت باز بشه بعد آمپولو میزنیم که دیگه بعدش هیچی حالیت نمیشه دکترمم این زایمانو از اول بهم پیشنهاد کرد هر کسی هم انجام داده راضی بوده
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
عزیزم اینو بخون. منم شنبه میرم برای القای درد و میخوام اپیدورال هم بگیرم. یعنی چی که آدم باید درد بکشه !! به توانایی خودت نگاه کن. اپیدورال خوبه و باعث میشه بیشتر بتونی همکاری کنی

http://www.ninisite.com/content/index.asp?contentID=272
Lilypie Premature Baby tickers
من ایران نیستم اینجا به روش اپیدورال زایمان کردم خیلی عالی بود آمپول رو زد تو کمرم
اون دردی که میگیره ول میکنه رو حس میکنی ولی موقع بیرون آمدن بچه و برشی که دکتر میده وبخیه کردن بچه بی حسی
به اینم بستگی داره چقد زایمانت طول بکشه برای بعضیها تا میخاد اثر کنه بچه به دنیا آمده
خدایا شکرت ...
2706