2410
2553
عنوان

بارداری، زایمان، هزینه ها در شیراز؟

109877 بازدید | 111 پست
سلام. مامانای شیرازی لطفا همکاری کنید تا یک تاپیک خوب جهت کمک به همه مامانای شیرازی راه اندازی کنیم.هر کدوم در مورد دکتر زنان و بیمارستان و هزینه های زایمان....رفتار و مهارت دکترمربوطتون و امکانات بیمارستان و بیمه های مورد استفاده تون در زمان زایمان و هر اطلاع دیگه ای که دارید اینجا بنویسید تا بقیه بتونن راحتتر تصمیم گیری کنند.
خیلی تاپیک خوبیه عزیزم

من پیش ژاله رنجبر می رم ، تا الان دو بار رفتم کلا شنیدم خوبه . نمی دونم زایمان طبیعی هم انجام می ده یا نه

من کلاسهای زایمان طبیعی مریم فخار هم تصمیم دارم که برم

شما چند ماهه ای ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام دوستان منم تجربمو از دکترا و بیمارستان مینویسم البته اگه بهم نخندیدن اخه من تو بارداری وسواس گرفتم و چن تا دکتر عوض کردم یکم از چن تا دکتر شناخت دارم
1-دکتر ژاله ذوالقدر:دکتر با سوادی هست ولی هزینه هاش بالاست و بیشتر واسه کسایی که تو باردار شدن مشکل دارن خوب هست
2-دکتر مریم کاشف:سوادش خوبه ولی خیلی پولکی هست و واسه مریضش وقت نمیذاره یعنی شما فکر کن 3 تا 4 نفر رو با هم میفرسته تو اتاق حتی تو اتاق معاینه و سونو 4 تا 5 نفر هستن واسه همین زیاد وقت نمیذاره و از این لحاظا خوب نیست
3-دکتر صحرائیان :اصلا خوب نیست ی جن ماه جای کاشف اومده بود و به من دارو اشتباهی داده خدا رو شکر ی ذره سوادم به دادم رسید وگرنه کار دستم میداد
4-دکتر مینو ذوالقدر:عالیییییییی خیلی خوبه ،خیلی مهربون و وقت میذاره،با وجدان و مسئولیت پذیر هست اماااااااااا فقط کارش زایمان طبیعیه
5-دکتر رباطی:دکتر مهربون و با سوادیه اماااااااا ما رو ول کرد و رفت خارج ،الان نمیدونم برگشته یا نه ولی بهش اعتمادی نیست زیاد خارج میره
6-دکتر پیشوا:جای دکتر رباطی اومد و من بالاخره و سر ناچاری از ماه 6 تا زایمان زیر نظر اون بودم.خیلی دکتر مزخرفی هست و به خاطر اشتباه اون بچم 6 روز تو بخش مراقبت های ویژه بود.خدا از سرش نگذره
اما دوستان اینا همش نظر شخصی و تجربه من بود
دکتر جامعی ،پارسانژاد خیلی تعریفشونو شنیدم
پارسانژاد از نزدیک دیدم عالی هست واسه مریضش وقت میذاره انسانیت داره روز بعد زایمان به مریضاش سر زد اما دکتر من نیومد
مریم فخار هم من رفتم شنیدم کارش خوبه ولی خیلی پولکی و مغرور هست.من رفتم پیشش واسه کلاساش بعد دیدم از همه جا گرون تر میگیره و میگه فقط زیر نظر من باش دکتر لازم نیست اما بچه ها این ریسکو نکنین اخه ممکنه ی مشکلی تو زایمان واستون پیش بیاد اون وقت دکتر کیشیک میاد که شاید شما خوشتون نیاد یا کارش خوب نباشه
اما از هزینه ها
من بیمارستان دنا بودم 26 بهمن 90 زایمان کردم 1800000پول زایمانم شد بیمه تکمیلی نبودم و با بیمه خدمات درمانی شد 1500000
اما بچم 6 روز توی nicu بود 3 میلیون شد
بیمارستان کوثر شنیدم ارزون تر هست هزینه زایمان
به نظر من توی بیمارستانی زایمان کنین که بخش مراقبت ویژه واسه نوزاد داشته باشه تا خدایی ناکرده اگه مشکلی بود فوری به بچه برسن انشاله که واسه هیشکی پیش نیاد
اما از پرسنل
پرسنل زایشگاه دنا اون شیفتی که من بودم خیلی عالی بودن خیلی من نجات بچمو مدیون یکی از اون پرستارا هستم واقعا دلسوز بود خدا خیرش بده تا صبح بالا سر بچم بود واقعا ادم با وجدانی بود هرچن اصلا کارش این نبود
اما پرسنل بخش اطفال:افتضاحححححححححححححححححح خیلی خیلی خیلی و هر چی بگم خیلی کم گفتم عوضی و پست فطرت بودن خیلی ما رو اذیت کردن خدا از سرشون نگذره
و در اخر دوستای گلم ببخشید خیلی حرف زدم انشاله زایمان خوبی داشته باشین بارداری دوران سخت و شیرینی هست اما بچه داری فوق العاده شیریییییییییییییییییییییییییین هست
مامانای بارداری خدا شما رو خیلی دوست داره
بوسسسسسسسسسسسسسسسسسس
دوستان من کلاسای مریم فخار رو رفتم کلینیکش توی قصرالدشت هست... کلاساش توبارداری خیلی مفید بودن و دوست

داشتم...خانم فخار الان دیکه فقط توی شفا زایمان میکنن.... من زایمان در آب قرار بود بکنم که البته نشد و فقط طی زایمان

آب درمانی داشتم... متاسفانه زایمان من خیلی سخت و طولانی بود و من راضی نبودم..اما این دیگه بیشترش به

فیزیولوژی بدن هر فردی بستگی داره و کادر پزشکی تاثیرش کمتره... البته من قبلش معاینه لگن هم شده بودم و لگن

خوبی هم داشتم !!!! یکی از دوستای نی نی سایتیم که چند روز قبل من توی همین بیمارستان شفا و زیر نظر فخار

زایمان کرد خیلی از زایمانش راضی بود...گفتم دیگه زایمان برا هر کسی یه تجربه منحصر به فرده....ایشالله همه

زایمانهای خوبی داشته باشین.......
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
2706