2733
2734
عنوان

بیایید از نذرها و حاجت رواییاتون تو محرم و صفر بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 16815 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نیلو چقد دلت پاکه که اینطوری خواب میبینی

نمیدونم برسم یا نه ...نمازش طولانیه ؟؟

دانشجوی ارشدم و وحشتناک سرم شلوغه

تا روز عاشورا ختم چهل روزه حدیث کسا و زیارت عاشورا دارم
از دیروزم که نماز حاجتو ختم قرانو شروع کردم

تازه الان یادم افتاد وسطش پری میشم...نمازو چیکار کنم ؟:(
الهی بمیرم شنیا :(

جدا شدن واقعا ؟!

شنیا با تموم وجودت به این اعتقاد داشته باش که هیج قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیس

طلسم و اینا که کشکه
قران زیاد بخون

فکر میکنم سوره ناس و یه جن تا سوره دیگه اس که در این مورده
2731
همه رو خوندم.... جن در اختیار داره.... خیلی کارا بلدن بخصوص یه پسرش بعضی وقتها هم میتونه ببینه به این جا رسیده....

خیلی هم از خدا خواستم گفتم بین حق و باطل من تورو انتخاب کردم به تو ایمان دارم خیلی خیلی نذر کردم خیلی هم من هم مامانم هم خواهرام هم برادرم.....

ولی خوب شیطان برنده شد...
2738
نه عزیزم طلسم نیست.... قدرتشون خیلی زیاده میتونن مسخ کنن.... پدرم تو دستشونه... حالا اون گیره و ما نمیتونیم کاری بکنیم....

درباره اونا حرف بزنیم بابام جرمون میده انگار قرآن رو زیر سوال بردی انگار توهین آمیزترین کارو با قرآن میکنی....تمام دیوار خونه بابام هرجارو ببینی عکسای اونا به در ودیوار خورده!!!!!!!!!! عکس ما بچه هاش نیست....
برای همین به ساده جون گفتم بره ببینه از کجا میخوره و گیر کارش کجاس....

باز آدم بدونه از کجا میخوره بهتره تا اینکه هیچی ندونه....

این پسرش 5 سال خواستگار من بود! مامانم و بابام اینقدر دوست داشتن دامادشون بشه نمیدونم چرا همیشه حس بدی داشتم بهش....

نه عزیزم... مار تو آستین هستن...

دوست خانوادگی بودن .... عمه ام اینقدر ازشون بدش میاد... شوشوم اینقدر بدش میاد میگه این یارو میتونه ذهن رو بخونه وقتی جایی جمع میشدیم اونام بودن شوشوم هم تو ذهنش فحش خارو مادر بهش میداد میگفت تا فحشش میدم از جلو چشمم گم میشه....

من برم دیگه شماهارو ناراحت کردم تمام وجودم نفرته....

منو دعا کنین ...
2706