2703
2553
عنوان

بیایید از نذرها و حاجت رواییاتون تو محرم و صفر بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 16813 بازدید | 86 پست
شنیا

نمیدونم

ولی اگه از این قدرتا داشتن چرا شما رو مسخ نکردن که باهاشون ازدواج کنی

شاید خواست خدا بوده که این اتفاقا بیوفته ...نمیدونممممم

اصلا الان گیج شدم...آدم واسه اینکه پایه اعتقادتشو محکم نگهداره بعضیوقتا مجبوره خودشو گول بزنه :(

اینکه فکر کنی خواست خدا بوده ...قابل تحمل تره

تا اینکه هر روز بیاد جلوی چشمت که یه بیمار روانی این کارا رو با زندگیت کرده :((

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنیا ی گلم حتما یادم میمونی و هر روز برات دعا میکنم که دلت آروم بگیره

و معجزه رو با چشمای خودت ببینی عزیزم

همه ی ما توی این دنیا یه دردی داریم ... هر کی یه جوری میکشه :(

گلم بدون که یه عالمه همدرد داری و تنها نیستی !
2720
اولا اون موقع هنوز اینهمه قدرت نگرفته بود اول کارش بود ... بعدشم گفتم بمن گفتن رابططتو باهاشون بظاهر خوب کن ازدواج کنم....

بعدشم من اصلا باهاشون در ارتباط نیستم... اصلا نزاشتم عقدم بیان... عروسی هم گفتن مشکلی نداره دیگه تموم شده.. بعدش من چیزی از اونا نمیخورم خونش نرفتم چیزی آوردن خوردنی من اصلا لب نزدم... خونم نیومدن... چیزی از اونا تو خونه من نیست... سوغاتی هم آوردن تو خونم نیاوردم بخشیدم .....

وقتی آدم دشمنشو بشناسه از خودش محافظت میکنه... نمیزارم بچم سمتشون بره ....

بابا این لجنا دوست 15 ساله هستن....
ممنون دوستای گلم خیلی مواظب خودتون باشین....

من باید برم... ایشالا همه نذراتون بخیر و خوشی برآورده بخیر بشه و کلی تاپیک های شاد بعد صفر زده بشه:))

میبوسمتون... بابای...
2714
ساده .... دقیقا !

من اعتقاد دارم به اینکه همچین چیزایی وجود داره و واقعا کاری از دست کسی برنمیاد

ولی آخه چجوری

ینی خدا وایمیسه نگاه میکنه که یه روانی از سر حسادت هر کار دلش خواست با ما و زندگیمون بکنه ؟؟
مشکل منم همینه که انگار خدا هوای اونایی که بدی میکنن رو بیشتر داره....
همه هم بهم میگن صبر کن بالاخره خدا جوابشون رو میده. اخه بعد مرگ من دیگه جواب اونا به چه دردم میخوره.....
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه

شنیاجون درکت می کنم

زندایی من هم برامون جادو کرده جادوی خیلییییییییی سخت

که هر چی قران و دعا می خونیم هیچ تاثیری نداره

چند بار خواب دیدیم برامون جادو کرده

خدا ازشون نگذره
دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش
پارسال شب عاشورا واسه مراسم عزاداری رفته بودیم که یه خانم 37 ساله 40شمع روشن کرده بود...وقتی گفتیم چرا ان همه شمع؟؟؟

گفت سال قبل خیلی دل شکسته بودم...چون ازدواج نکرده بودم همه حتی فامیلهام هم بهم زخم زبون میزدن...تا اینکه پارسال شب عاشورا با دیدن دسته ها بغضم شکست و از حضرت ابولفضل خواستم تنهام نذاره...نذر کردم اگه ازدواج کردم سال دیگه 40 شمع روشن کنم

تا اینکه دو ماه بعد صفر کسی اومد واستگاریم که از همه لحاظ عالی بود...اخلاق کارو...و خیلی جالب اسمش هم ابوالفضل بود!

حالا ازدواج کردم به نذرم عمل میکنم

دو تا از دستام هم هرکدوم یه شمع از اون 40 شمع برداشتن و نذر حضرت ابوالفضل کردند...هردو شون 6 ما بعد پای سفره عقد بودن!

ببخشید یکم طولانی شد
خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
2706