2733
2734
عنوان

بیایید از نذرها و حاجت رواییاتون تو محرم و صفر بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 16825 بازدید | 86 پست
گیری چرا؟؟؟

گیرت کجاس؟؟؟

یه چیزی هست ببین از کجا میخوری.... برو جایی از کسی بپرس بهت بگه... البته دنبال طلسم باطل کردن نباش چون تو کل ایران شاید 2 3 نفر بتونن اینکارو بکنن اونم عمرا دست ما بهش برسه در خدمت .... هستن خیلی هم سرشون شلوغ ولی باز ببینی از کجا میخوری میتونی جلوشو بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم امی جان من نجف و کربلا رفتم به همه چی قسمشون دادن نمیدونی چه ها نکردم نمیدونی .... ولی آخرش....

بخدا الان دارم با گریه تایپ میکنم..... یعنی اراده کنه لهت میکنه... یعنی تو اوج خنده به خاک سیاه میشونتت اونوقت اون دنیا هم مامور میفرسته سیم جیمت کنن... اونوقت مولا علی میگه انسان حق انتخاب دارد.... تو قرآن هم هست... حق چی دارم؟؟؟
امی جون میشه

اگر میتونی نذر کن از اول محرم تا آخر صفر نماز حضرت رسول که تو مفاتیح نوشته و امام صادق هم ضمانتشو کرده بخون

من چند سال پیش خوندم شبش پیامبر رو تو خوابم دیدم شب 28 صفر بود
2738
آخه این خانواده که گفتم نفرینشون میکنم برای منم یکاری کردن من فهمیدم اونکه بهم گفت گفتش نرو برای باز کردن طلسم چون نمیدونی چجوری طلسم کرده فقط یه پیشنهاد میدم گوش کن....

گفت میدونم ازشون بدت میاد ولی جوری رفتار کن انگار براش میخوای جون بدی باهاشون خیلی خوب باش شده روزی 2 3 بار زنگ بزن حال تکتکشونو بپرس( من جواب سلام کل خانواده رو حواب نمیدادم ) وقتی برعکس رفتار کنی اونا فکر میکنن جادو اثر کرده به هدفشون دارن میرسن تو هم از اینطرف کار خودتو بکن.....

باورت میشه روز پاتختیم زنیکه از من حلالیت میخواست؟؟؟ الانم زندگی خانوادمو بهم زدن....
شنیا

منم هر روز به همین نتیجه میرسم به خدا... اما نمیدونم شاید زیادی سمجم ...دست از دعا کردن و التماس برنمیدارم

من هم روزی هزار بار فکر میکنم خدا آخرش کاری رو که خودش صلاح میدونه میکنه و به ضجه های من کاری نداره :(

اما نمیدونم چه نیروییه که باز نا امید نمیشم

با اینکه شرایطم افتضاحه ... هر روز یه نماز ...یه دعا ...یه ذکر

شنیا عزیزم کاملا درکت میکنم
فقط میتونم بهت بگم نا امید نشو و خودتو سرپا نگهدار

بالاخره نوبت خوشحالی و رضایت شما هم میرسه
هیچوقت فکر نمیکردم کسی رو نفرین کنم....

خیلیها بدی کردن همه رو بخشیدم گفتم باعث شدن دیدم باز بشه بهتر دنیا رو ببینم.... ولی اینا چیکار کردن؟؟؟ اینا کی هستن؟؟؟ مگه میشه آدم خلف باشه و اینارهارو بکنه؟؟؟

قدرتشون خیلی زیاده...
2706