2410
2553
عنوان

بهترین دبستان دخترانه را کی می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308219 بازدید | 309 پست
مامان مهتاب اکثر این مدارسی که گفتی پوشش چادر اجباریه.
اگه یک کم به قول اونا مذهبی نباشید باید دور طلوع و روشنگر رو خط بکش چون حتی اگه دخترت یه اهنگ مجاز هم بخونه بهتون اخطار اخراج میدن. اما ستوده عالیه ولی اونم همین جوریه. مدرسه شکوفه هم خیلی خوبه.ولی اونم همینطور...خلاصه اکثر مدارس عالی ایجورین. اما مدرسه ایین روشن خیلی گیر سه پیچ نیست و مانتو برذای مادر ایرادی نداره ولی عمرا کیفیت قدیمشو نداره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام .من ا زامروز ثبت نام کردم .خوشحالم که به جمع شما عزیزان پیوستم .یه سوالی داشتم .میتونین من را راهنمائی کنین بدونم برای دخترم که امسال کلاس اول دبستان می خواد برود ، مدرسه دولتی خوبه یا غیر انتفاعی؟
بیتا جون من چند ساله که مشکل شما رو دارم مخصوصا پارسال که میخواستم بچمو بذارم پیش دبستانی آخرش به توصیه ی بسیارس از دوستان گذاشتمش پیش دبستانی دولتی!! ولی چشمت روز بد نبینه تو این یک سال نه تنها چیزی یاد نگرفت بلکه هرچی هم از مهدکودک یاد گرفته بود یادش رفت!! تازه مدرسه ای که گذاشتمش یکی از بهترین مدارس دولتی منطقه بود که اسم و رسمی داشت ... ولی دیگه امسال این اشتباهو تکرار نکردم و گذاشتمش غیرانتفاعی . ببین درسته که ممکنه بعضی از دوستان بگن دبستان دولتی بهتره و مگه چی میخوان به بچه یاد بدن و... ولی حتی اگه اینطور فکر کنیم که تو غیرانتفاعی هم همون الف ب رو به بچه یاد میدن لااقلش اینه که محیط غیرانتفاعی شاده و به بچه تو مدرسه خوش میگذره و بچه به عشق مدرسه صبحها خودش از خواب پا میشه نه مثل مدارس دولتی که هر روز کلاس تفسیر قرآن دارن!! و یه برنامه ی شاد ندارن. این تز منه و ممکنه خیلی از دوستان بهم حمله کنند ولی من که از دبستان دولتی اونم پیش دبستانی هیچ چیزی به غیر از برنامه های هر روزه ی دینی و قرآنی چیزی ندیدم برنامه ی خنده داری که اول سال بهمون دادن موید همین امره : شنبه: زنگ اول قرآن ... یک شنبه : زنگ اول قرآن... دوشنبه زنگ اول : قرآن..... !!!! تا جایی که تا چند روز پیش تصمیم داشتم بچمو یک سال دیگه بذارم پیش دبستانی!! ولی همسرم موافقت نکرد و گفت میذاریمش مدرسه ی غیرانتفاعی. حالا هم با اینکه در اثر این اشتباه من بچه ی باهوشم از رفتن به یک مدرسه ی معروف و خوب محروم شد اما کلی تحقیق کردم و یک مدرسه ی خوب پیدا کردم و اسمشو نوشتم بلکه این اشتباهم در یک سال آینده جبران بشه...
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
2714
سلام بچه ها من هم مثل ایلیا دخترم رو برای پیش دبستانی گذاشتم مدرسه دولتی و واقعا الان درست به همون دلایا ایلیا پشیمونم واقعا. من یک سوال داشتم در مورد مدرسه توسعه صادرات ترو به خدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه اول این که این مدرسه برای خانواده های محجبه هست یا عادی یعنی مذهبی است یا نه؟ و دوم این که شهریه اون برای پایه اول ابتدایی چقدر است؟ ممنون میشم زود بهم جواب بدهید آخه باید این هفته اسم دخترم رو برای کلاس اول بنویسم
سروناز جون من مدرسه ی توسعه صادرات هم رفتم ولی راستشو بخوای اصلا خوشم نیومد نه از محیطش نه از معلمها و روش آموزششون . کلاساشون که کانکس!! بود از این پیش ساخته ها که من نمیدونم زمستون چه جوری میخوان گرمش کنن! میز و نیمکتهاش درب و داغون کلاسها کوچیک و خف!! فاصله ی کلاسها تا حیاط به اندازه ی یه وجب که زنگ ورزش بچه ها بچه های دیگه نمیتونن درس گوش بدن خلاصه کلی مشکل که همه به نظر من خیلی بزرگ بود. ببین ضمن اینکه همه میگن توسعه صادرات دخترونه اش خوب نیست ولی از پسرونه اش بیشتر تعریف میکنند حالا من چیز بیشتری در موردش نمیدونم. در مورد محجبه بودن هم چادر اجباری نیست ولی حجابتو رعایت کن برو یعنی روسریتو بکش جلو مذهبی اونجوری نیست.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
سلام به سروناز و ایلیا وهمه مامان های دختر دار من دخترم میره مدرسه خرد تو لنجک و واقعا عالیه اگه دنبال یه مدرسه در سطح اموزشی و تر بیتی خیلی بالا هستید یه سری به خرد بزنید
سلام به سروناز و ایلیا وهمه مامان های دختر دار من دخترم میره مدرسه خرد تو لنجک و واقعا عالیه اگه دنبال یه مدرسه در سطح اموزشی و تر بیتی خیلی بالا هستید یه سری به خرد بزنید
مریم جون سلام می خواستم در مورد دبستان پارسا من رو بیشتر راهنمایی کنی در مورد سطح اموزشی وبرنامه ها ومحیط من دوست دارم مدرسه مذهبی باشه راستی چرا از روزبه راضی نبودید؟ نیکان چطوره ؟ ببخشید انقدر سوال پرسیدم
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** ادرس کلوپ بنیاد نیکوکاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 اللهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم
2706