2733
2734
عنوان

بهترین دبستان دخترانه را کی می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310775 بازدید | 309 پست
یه مدرسه خوب توی پونکه بنام سوده یه مدرسه خوبم توی سعادت آباداده بنام مجتمع دو زبانه سعادت آباد(خ پنجم) که هیچ کدام مذهبی نیستند .اما تورو خدا یکی یه مدرسه خوب سمت وثوق معرفی کنه .راستی دوستان برای پیدا کردن مدرسه سایت آموزش پرورش هم خوبه به تفکیک منطقه و نوع مدرسه مدارس را معرفی می کنه. مدرسه خوب سمت شرق یادتون نره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان شقایق عزیز
ازت ممنونم
در ضمن دوستان فردا یه لیست کپی میکنم اینجا که لیست تمام مراکز آموزشی تهران از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی توی تهرانه حتی واسه مدارس استثنایی
فقط خیلی طولانیه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
نه عزیزم شهریه سوده را نمی دانم ولی اون که به من معرفی کرد خیلی از سیاست مدرسه راضی بود می گفت سیستمش کار تو مدرسه است یعنی بچه وقتی میاد خونه کاری نداره. مدرسه دو زبانه اگه شرق تهران میشناسی معرفی کن
2738
سلام به همگی بالاخره دخترم و پیش دبستانی ثبت نام کردم با اینکه متولد 83 ولی مدارس خوب 6 ساله هارو پیش دبستانی مینویسند . هر چندهمه مدارس معروف وخوب قبول شده بود با انتخاب خودم وشوهرم گذاشتیمش تکریم با سیستمی متفاوت از همه مدارس.ریسک بزرگیه ولی فکر کنم به امتحانش می ارزه هرچند این امتحان 4 میلیون خرج روی دستمون گذاشت .واینقدر از خونمون دوره که باید حتما حوالی پارک قیطریه یه جایی رهن کنیم.کسی خونه ای برای رهن با قیمت مناسب حدود45میلیون میشناسه؟
مامان هستی جون کی تکریمو بهتون پیشنهاد کرده؟ یعنی کسی از آشنایانتون بچشو اونجا برده بوده یانه؟ و یک سوال دیگه بچتون بیش فعال یا در خود مانده است؟ ببخشید اینقدر سوال کردم آخه اینقدر تحقیق کردم که فکر کنم میتونم یه مدرسه باز کنم!!!!!
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
ایلا جون به نظرت دور نیست از تهرانپارس بفرستم هروی؟در هر صورت اسمشو بگو تحقیق میکنم ببینم سرویس داره یا نه.شما خودت کجایی کوچولوی شما اونجا میره؟من شنبه حدود 6 میام تو سایت اگه باشی خوشحال میشم. ممنون
2706