2733
2734
عنوان

هفته 39 بارداری

101173 بازدید | 35 پست
سلام مامانا من الان 39 هفتمه خیلی درد دارم مخصوصا موقع راه رفتن احساس می کنم دارن واژنم و میشکونن از درد خیلی راه رفتن سخته واسم می ترسم همین روزها زایمان کنم اخه یکشنبه وقت سزارین دارم و تکونای بچم کم شده و فقط خودش و سفت می کنه و خیلی اروم شده نمی خوام زودتر از یکشنبه زایمان کنم یا کیسه ابم پاره بشه اخه طبیعی نمی خوام و چیکار کنم بچم درشت بشه این چند روز .............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چطور هفته 39 هستی و تا حالا زایمان نکردی آتوساا؟؟
خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمی داری، بر من آشکار کن تا درهایی که به سویم
می گشایی را ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی را به اصرار نگشایم!
2731
اگر حرکات نی نی کم شده حتما به دکترت خبر بده چون احتمال اینکه بچه پی پی کنه و پی پی خودش را بخوره زیاده. حتما جدی بگیرش

ساکن کجایی گلم
این دردا طبیعیه ایشالا که تا یکشنبه نمیاد - تا میتونی عدسی و آبگوشت بخور خون سازن برای زایمانت و رشد بچه عالی و حالا که سزارینی استراحت کن تا میتونی بخواب که از هفته ی دیگه حسرت 2ساعت خواب راحت تا مدتها بدلت میمونه عزیزم

انگار این استرسهای تورو همین دیروز داشتم اصلا باورم نمیشه 2ماه گذشته
ایشالا بسلامتی
@2bare_man
2738
التماس دعا انشاالله امام رضا ضامن نی نی گلت می شه و سالم بدنیا میاد. اما خیلی ریسکه هفته 39 باشی و زایمان نکرده باشی .

اگر دیدی حرکات بچه نسبت به قبل کم شد حتما و خیلی زود به دکترت خبر بده چون احتمال خفگی بچه هست.
خودت باید ثانیه به ثانیه حرکات بچت رو کنترل کنی.

نمی خوام توی دلت را خالی کنم اما زحمت 9 ماه بارداری و سختی را جدی بگیر بخصوص این روزهای آخر
2706