2737
2734
سلام عزیزای دل....
آخره هفته تولده پسرمه نمیدونم چی درست کنم...شام بدم یا نه حاضری باشه...چه چیزایی واسه پذیرایی آماده کنم!!!! لظفا کمکم کنید
میتونی چون هوا سرده آش رشته اگه بلدی درست کنی یا بدی کسی درستکنه

غذاها هم سالاد الویه از شب قبل درست کن تا خودشو خوب بگیره و اون روز فقط لازانیا اگه دوست داشتی

من 1 ماه دیگهتولد دخترمه مهمونام 15 نفرن همه هم آدم بزرگن.مامانم میخواد برام آش رشته درست کنه.خودم هم لازانیا و الویه.با بچه کوچیک نمیشه خیلی غذا و دسر درست کرد
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
یا حلیم بادمجون و کشک بادمجون

سالاد مکارونی غذاهای اینشکلی.

من فکرشو کردم که بجای لازانیا پیتزا از بیرون بگیرم حساب کردم دیدم دقیقا 2 برابر میشه و 50000 بیشتر.
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام اگه میتونی حاضری بدی که بهتره بیشتر لذت میبری از من میشنوی کمتر به غذا توجه کن از بیرون یه چیز حاضر و آماده و بی دردسر بگیر بیشتر فکر عکسات باش اوناست که میمونه فکر کن چوری خونه رو تزیین کنی که توی عکس قشنگ بشه
اناهیتاجون این خوراکیهایی که میخوای بدی خودشون مفصلن

نمیدونم والا اگه کشک بادمجون بدی به نظرم میشه مهمونی شام

دسر بهتره
2738
جوجه چینی با قارچ سوخاری یا پیتزا هم باحاله . لازانیا هم اگه درست کنی خوبه اما خیلی سنگینه مهمونات میخوان چیزای دیگه هم بخورن.الویه هم خوبه
چون هوا سرده سوپ جو با خامه هم خوشمزه اس (واسه پیش غذا)
بیرون گرون میشه.پیتزا نفری 15000.حساب کن 20 تا بخوای از بیرون بگیری میشه:300 هزار تومن.

با این پول میشه کلی دسر و غذا خود ادم تو خونه درست کنه.

من که میخوام لازانیا درست کنم پر ملات باز هم اینقدر نمیشه با الویه
راستی ته چین مرغ( قالبی )هم خیلی خوشمزه و سفره ت رو خوشگل میکنه. چون میتونی زودتر آمادش کنی و زمان پختش طولانیه از قبل آماده میکنی و یک ساعت مونده مهمونات بیان زیرش رو روشن میکنی خیلی هم به صرفه و اقتصادیه
ولی توی دسر من جز یله هیچی بلد نیستم. میتونی کارامل بگیری بریزی توی ظرفات وقتی بست روش یه ژله خوشگل ترجیحا قرمز بریزی که یه کم هم ترش باشه مثل آلبالو. خیلی خوشمزه و خوشگله همه هم دوست دارن
راستی میتونی میز بار میوه هم درست کنی اگه جا داری
2706