2733
2734
عنوان

********طب سنتی**********

| مشاهده متن کامل بحث + 76458 بازدید | 222 پست
جانممممممم مهرسا جان؟؟؟؟؟؟؟ هستممم من.
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید آوا جون من پرت شده بودم بیرون
عزیزم واسه گلودرد و سرفه شنیدم گل بنفشه خوبه
و همینطور شلغمی که عسل داخلش میریزن
و دیگه....... شربت عسل و چند قطره آبلیمو
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
من 2 ساله تو اقدامم آوا جون
عسل درمانی رو این ماه می خوام انجام بدم که یکم شک کردم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2731
هستی جونمممم بابت راهنماییت ممنون عزیزممممممممممممممممم

مثه منی منم 2 ساله اقدام کردم
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...
خواهش می کنم گلم
ایشالا که هر چه زودتر نی نیت بیاد تو دلت
هستی جون عسل درمانی برای رفع عفونت و زخم عالیه اما درکنارش خشکی واژن هم میاره اگه اینزوری شدی حتما هنگام نزدیکی از ژل روان کننده استفاده کن تا واژن موقع نزدیکی زخم نشه
آووا جون ایشاله که نتیجه میگیری
آوواجون در حال حاضر چی داری استفاده میکنی از داروهای گیاهی؟شوهرت چطور؟ مشکلتون چیه؟
http://payannameh11.blogfa.com/
msalam manam taze be jameton ezafe shodam mishe bye doktore teb sonati dar tehran be man moarefi konid chon manam tanbali tokhmdan daram mamnon misham chon dige az darohaye shimiyaii khaste shodam
مانند تمبر پستی باشید وقتی به چیزی چسبیدید تا رسیدن به مقصد ان را رها نکنید
2738
رومینا جون سلام عزیزم
شما کجای تهران هستی کدوم منطقه؟
رازیانه هم عرقیاتش هست و هم دونه هاش که اگه عرقشو گرفتی بعداز پری از آخرین روز پری شروع به خوردنش میکنی روزی یک استکان
اگرم از دونه هاش میخوای استفاده کنی که شبیه زیره هست اونم روزی 2 قاشق مثل چایی دم میکنی و آب حاصله رو میخوری
رازیانه چون مقدار خونریزی رو زیاد میکنه تو دوران پری نباید خورده بشه
اگه پرولاکتینت نرمال هست رازیانه مصرف کن و گرنه رازیانه پرولاکتین رو خیلی بالا میبره
http://payannameh11.blogfa.com/
راستش سیما جون هنوز دارو گیاهی خاصی استفاده نکردممممم...فقط یه دفعه سیاه دونه و عسل رو باهم مخلوط کردممممم ولی 2 روز بیشتر نتونستمممم بخورمش خیلی هضمش سخت بوووووووود..چندین نفر بهمم گفتن تا 1 ماه بخورمش ولی نتونستممممممم...

ولی یه دکتر خوب گیاهی هست تو شهرمون میخواستم برمم پیشش اما نوبت نداشت واسه 18 بهمن نوبت گذاشت واسمممم میرمممممم پیشش ببینممم اون چی میگه

آخه دیگه از دست این دکتر مکترای الکی که همش داروهای الکی میدن خسته شدم واسه همین تصمیم گرفتم برممم تو خط داروهای گیاهی...حالا هر چی استفاده کردم میام میگممممم واستون شاید به دردتون بخوره..........
من 2 سال میشه اقدام کردمممم دکترمممممم که میگه طوریممم نیست کلی قرص و دارو و عکس و آزمایش انجام دادمممم اما آخرشم مشکلی نداشتمممممم.... شوهرمم 10 ماه قبل عمل واریکوسل انجام داد اوایل عمل که تحرکش نه تنها خوب نشد پایینترم رفت ولی الان خدارو شکر دکترش میگه خوب شده...

حالا مثلا مشکلی نداریممممم فعلا ولی نمیدونممم پس چرا نی نی نمیاااااااااااااااااااااااااااااد..............

خسته شدمممممممممم دیگه...یکی مشکل داره حداقل میدونه مشکل داره و باید تحت درمان باشه تا خوب بشه اما من که میگه مشکلی ندارمممم بلاتکلیف موندم چیکار کنمممممم!!!!!!!!!!!!!

احتمالا این ماه برمممم واسه آی یو آی... ولی در کنارش حتما میخوام دارو گیاهی استفاده کنممممممممم
سیما جون اگه میتونی راهنماییم کن عزیزممممممم
راستی ممنون هستی جونممممممممم...ایشالله هممون زودتر مامان بشیممممممم...انتظار خیلی سخته،التماس دعا
2706