2733
2734
سلام دستام داره می لرزه می لرزهههههههههههههه می لرزه چون 7 سال دارم زجر میکشم

بچهااااااااااا بچهااااااااااااااااا بچهاااا من 12 روز ای یو ای کردم تا دیروز بی بیچک ام منفی می شددددددددددددددددددددد حتی با وجود اچ سی جی

بازهم منفی می شد امشب گذاشتم ++++++++++++++++++++++++++شد یعنی چی یعنی اثر دارووووووووووووووووووووووو

خیلیییییییییییییییییی محو کمرنگه نکن دارم توهم میبینم الان جلومه عکس گرفتم اما معلوم نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من دیووووووووووووووووووووووووونه شدم یعنی درسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نکن اثر داروهاست پس چرا قبلا این طوری نمی شد سه تا گذاشتم !!!!!!!!!

هر سه تا بی بیچک +شد وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

یعنی امشب عیدی گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میترسم این رویا قشنگ خراب شهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه3

من بعد از 9 روزه ای یو ای چک میکردم بی بیچک منفی می شددددددددددددددددددددددددددددد اما امشب +شد یعنی کاذبه!!!!!!!!!!!!!!!!!

واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی اما 12 روز بعد ای یو ای +شد نکن اشتباه باشه!!!
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
یا مولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا همین امشب 14 هزار تا صلوات تموم شددددددددددددددددددد

بچه به دادم برسیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد.

الانستاااااااااااااااااا پس بیفتم شوشو میگه +دیگههههههههههههههههههههههههههههههههههه

میگیم نکن کاذب باشه نکن خرابه نکن....

واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

یعنی اشک و گریه غم سنگیننی نگاه مردم حسرت تموم شدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارکککککککککککککک باشه

فکر نکنم کاذب باشه شنبه برو از بده خیالت راحت باشه

به جمع مامانا خوش اومدی
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
بچه دروغ نیستتتتتتتتتتتتتتتتتت

واقعییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه ؟

یعنی تموم شدددددددددددددددددددددددددد کمرم راست نمیشه

یا خدا یعنی نگاه کردی

دستام میلرزه صدا می لرزه!!!!!!!!!!!!!!!

باور نمیکنم نکن کاذب باشه !!!!!!!!!!!من سه روز دیگه از دارم

یکی بیاد بزن تو گوش من بگه !!!!!!!!!!!!!راسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نکن رویام خراب شه!

راستی خوابم یا بیدار!!!!!!!!!!!!
2738
واااای خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
خداااا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
ندا بگوووووووووووووووووووووووووووو خواب نیستم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بچها گلم شنبه که همه جا تعطیله یک شنبه میرم :)))))))))))))))))

وای وای وای وای ...............

خیلی کمرنگهااااااااااااا اما میشه دیدش!!!!!!!!!!!!!!!!!
واییییییییی اشک تو چشمام جمع شد نارسیس جون
مباررکهههههههههههههههه شک نکن مامان شدی
عیدیتو گرفتی
با اون دل پاکت واسه همه منتظرا دعا کن

خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بدو برو آز بده بیا خبرمون کن
چند پری هستی؟؟
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
2706