2703
2553
پسرم 6 ماه و 10 روزشه امروز بردمش دکتر واسش شیر اسب تجویز کرد، هیچکی اطلاعاتی داره راجع بهش؟
یاد یه چیزی افتادم....

یکی از همکارام با رئیس قسمت خیلی کنتاک داشتن خانم رئیس سلفش گرفت جلو همه با صدای بلند بهش گفت شیر خر بخور برای گلو درد خوبه خانم رئیس هم نگذاشت نه برداشت گفت با این سنت هنوز نمیدونی خر نره شیر نداره الاغ ماده س:)))))))))))))))))))))))))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والا پسرم خیلی گرمایی هست
گفت واسش عالیه تو نت سرچ کردم نوشته بود هدیه الهی هست
دکترش گفت خیلی شبیه شیر مادره اصلا هم آلرژی نداره و مثل چرک خشکن عمل میکنه
خوابشم را عمیق تر میکنه
چه خوب
من نمی دونستم
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
اینطوری که خیلی گرون درمیاد

یه بارکی 2 تومن بده یه اسب ماده شیرده بخر

والا به قرعان

بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
2714
شوهرم میگه بچه که بودیم با 2تا برادر دیگم سیاه سرفه گرفتیم و از اول شب تا اذان صبح یکسره سرفه می کردیم تا اینکه یکی گفت باید شیر خر بخورند و.........
پارسال تو یکی از برندگان جوایز نوبل پزشکی یکی از این دکترها همین مطلب را اثبات کرده بود و جایزه 1 میلیون دلاری گرفت.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2706