2726
عنوان

تشکیل نشدن قلب جنین کمک

64210 بازدید | 45 پست
سلام من بعد از 17 سال 6 بار میکرو طبیعی باردار شدم هفته 5 رفتم سونو ساک تشکیل شده بود گفت 2 هفته دیگه بیا برای شنیدن قلبش رفتم همه چی طبیعی بود کیسه اب زرد جنین ولی خبری از قلب جنین نبود گفت 10 روزه دیگه بیا سونو واژنیال دادم

کمکم کنید نمیخوام از دستش بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم هفته 8 رفتم گفتند ضربان نداره. خدایی خیلی ناراحت شدم . اما هفته بعد فهمیدم اشتباه گفته. خودتو نارا حت نکن ایشالا که اشتباه شده باشه
خیــــــــر و نیـــــــکی هم اکــــنون از طریــق راه هـــای منتــــظره و غیـــــــر منتــظره در زندگـــی ام جریـــــان می یابــــد
عزیزم منم بعد نزدیک 13 سال و 6 تا میکرو (که توی یکیشون باردار شدم ولی ساک رشد نکرد) این سری آزم مثبت شد ولی انقدر استرس دارم که نگو و نپرس ولی درسته تو این سالا متخصص میکرو و ای وی اف و بارداری آزمایشگاهی شدم و خیلی از هفته های بارداری طبیعی نمیدونم ولی همیشه شنیده بودم قلب توی هفته 8 تشکیل میشه و قابل رویت میشه. ضمن اینکه وقتی طبیعی باردار شدی یعنی تمام شرایط مساعد بوده و مساعدتر از زمانی که ای وی اف میکنی. بنابراین با اینکه استرست طبیعیه ولی بی مورد هم هست! راستی مشکل از کی بود شما یا شوشو؟
منم هفتیه 6 رفتم سونو وازینال قلب دیده نشد هفتیه 9 با سونو شکمی دیده شد نگران نباش زود رفتی
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2706