2410
2553
من فردابایدواکسن 2ماهگی پرنیاروبزنم کاش دردنکشه
ممنون ازپستاتون راهنمایی خوبیه
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرکز بهداشت به من گفت یک یا دو ساعت قبل از اومدن بهش قطره استامینوفن بدم و دیرتر نشه چون با قطره فلج اطفال قاطی میشه و ممکنه نی نی بالا بیاره.
خدایا فرزندم رو سالم و صالح, خوش قدم و خوش روزی قرار بده. آمین
2720
خیلی نگران واکسن دوماهگی هستم چون هفته قبل هم نی نی مون خیلی اذیت شد این مطلبم میتونه به اونایی که مثل من تجربه واکسن دوماهگی نوزاد رو ندارن کمک کنه http://arga.ir/26331/%D9%88%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%86-%D8%AF%D9%88-%D9%85%D8%A7%D9%87%DA%AF%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF

قبل از رفتن یه ساعت قبل بهترین زمان هست برای دادن قطره استامینوفن به اندازه دو برابر وزن بچه و بعد از واکسن هر ۴ ساعت استامینوفن رو بهش بدید .

قنداب که همون اب قند هست رو درست کن و ببر با خودت و قبل از زدن واکسن به بچه بده که درد رو تسکین میده .

کرم بیحس کننده از داروخانه بخر یا اگر نداشت لیدوکایین ببر با خودت توی مرکز و به محل زدن امپول با پنبه حدود ۴ دقیقه قبل از تزریق بزن تا درد سوزن محو بشه .

شیر هم اماده داشته باش که بعد از واکسن بدی نوزاد بخوره 

کمپرس سرد روز اول و فرداش هم کمپرش اب گرم داشته باش و برای کمپرس اب سرد بهتره از داروخانه ژل ضد درد سرمایی بخری که قیمتی هم نداره ازین بسته هایی هست که بهش میگن ژل کمپرس سرد و تمام داروخانه ها دارن و یه بسته پلاستیکی هستش که توش یه ماده ژل مانند داره و باید بزاریش توی یخچال یا فریزر ولی یخ نزنه توی فریزر و بعد که سرما رو جذب کرد به خودش در بیاریش و بزاری روی محل امپول تا دردش کمتر بشه 

2714
قنداق کردن کودک هم شنیدم میتونه مفید باشه چون عضو رو بیحرکت میکنه بنابراین دردش کمتر میشه. پسر من ف ...

سلام عزیزم

چی شد واکسنش روزدی؟

من فردا باید بزنم بهداشت گفت قبلش قطره استامینوفن ندم

پسر شما خیلی اذیت شد؟

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
منم فردا قراره پسرمو ببرم برای واکسن،امیدوارم زیاد درد نکشه ولی من از دکتر متخصص اطفال پرسیدم که قبل ...

سلام رعنا جان واكسن پسرتو زدي درد داشت يا نه منم فردا بايد ببرمش ،راهنمايي ميكني كاري قبل از زدن واكين انجام بدم يا نه،اگر تجربه اي داري بهم بگو ممنون🙏🏻

2706