2737
2739
میشه یکم راهنماییم کنید

نمیخوام دلداریم بدید

فقط راستشو بگید

خب سوال اول ترو خدا درست راهنمایی کنید

اول اینکه چه نوع بیهوشی گرفتید عمومی یا بیحسی نخاعی ؟(( با ذکر دلیل )) ((راضی بودید ))

بعد از عمل حالا یا بیحسی یا بیهوشی چقدر دردتون زیاد بود ؟؟؟ هم توی ریکاوری هم توی بخش کلا دردش چجوریه ؟؟؟خیلی وحشتناکه؟

آیا پمپ درد داشتید ؟؟ اگر آره چقدر توی کاهش درد بهتون کمک کرد؟

بعد از عمل معمولا معمولا چند روز نگه میدارن توی بیمارستان ؟ منظورم اینه که چون 2قلویی بوده احتمالش هست بیشتر نگه دارن

کسایی که بیهوشی عمومی گرفتن چند ساعت بعدش راه رفتن و کلا میتونستن تکون بخورن ؟؟

سوند گذاشتن و برداشتن درد داره ؟ اگره آره چقدر ؟؟

شکمتون رو چند بار و کی فشار دادن؟؟ توی بیحسی یا بیهوشی فشار دادن یا توی بخشم فشار میدادن

به نظرتون سزارین دوقلویی با یه قلویی فرقش توی چیه ؟ دردش بیشتره ؟ جای برشش بیشتره ؟

راستی وقتی توی بخش میان شمو فشار بدن داخل واژن رو چک میکنن واسه حجم خونریزی ؟؟

کلا سزارین مثل طبیعی قسمت پایین رو چک میکنن یا نههه

خدایا دارم دیوونه میشمممممممممممممممممممممممممم

ترو خدا هرچی ازش میدونید بیاید بگید

اگه برگردید به قبل سزارین رو انتخاب میمنید یا طبیعی ؟؟؟ترو خدا جون بچه هاتون (( ببخشید قسم میدم)) خالصانه بگید میدونم همه شماها یه روزی

مثل الان من تمام این دوران و استرس ها رو کشیدید حالا که تموم شده دیگه خیالتون راحته حداقل میخوام بدونم راسته

که میگن بعد از عمل به تمام این استرسهایی که داشتیم خندمون میگیره و دلمون واسه این دوران تنگ میشه یا نه؟

کلا عمل سزارین و اون یکی دو رزوی که بیمارستان خوابیدید بهتون خوش گذشت یا بد؟
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من که اصلا سوند نزاشتم گفتم نمیخوام بعدشم بیهوشی کامل بودم وقتی به هوش اومدم ساعت 3 و 4 بعدازظهر از جام بلندشدم و دستشویی رفتم اصلا هم مشکلی نداشتم دردم خیلی نداشت آخه مرتب مسکن میزنن فرداشم اومدم خونه و خیلی راحت بود در کل ولی نفهمیدم این شکمو فشار دادن یعنی چی؟؟؟؟؟
من بیهوشی عمومی گرفتم دکتر بیهوشی ترجیح داد که عمومی باشه
فکر میکنم بعد سزارین همه درد دارن فرقی نمیکنه که تک قلو باشه یا دو قلو
ولی ماساژ شکم بیشتر از تک قلویی هستش هم ریکاوری و هم توی بخش
بعد عمل یک شب نگه داشتن من رو ولی برای بچه ها گفتن که دو شب باید بمونن پسرای من چون رسیده بودن شوهرم با رضایت خودش بچه ها رو هم مرخص کرد البته ما با دکتر هم مشورت کردیم
اگه سوال دیگه داری هستم
من دوقلو نداشتم ولی یه دختر 4کیلو و 100 گرمی داشتم که اندازه دوقلو بود دیگه ههههههه

بیهوشی داشتم سوند وصل نکردن گفتن چون زایمان اولته لازم نیست 7 صبح زایمان کردم ظهر دستشوییم گرفته بود برام لگن آوردن ولی من راضی نشدم توی لگن بکنم بعد از ظهر با کلی بدبختی از تخت اومدم پایین و رفتم دستشویی

شکمم رو فشار ندادم معاینه هم نداشتم

واقعا از اینکه سزارین شدم راضیم ولی خیلی بد بود که سوند نزدن از این بابت اذیت شدم

فردا صبحش مرخص شدم

دیگه چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟
معاینه هم نداره سزارین میری رو تخت دراز میکشی یه چیزی میندازن روت بعدشم یه پارچه میزنن جلوی صورتت بعدشم بیهوشی و وقتی هم به هوش میای نی نی رو بغل میکنی به همین راحتی برا من که هتل بود
2706