2726
دوست من دو بار زایمان طبیعی انجام داده دکترش هم نسرین سحرخیز بوده و خیلی راضیه. توی بیمارستان بهمن.
کلا شنیدم خیلی دکتر خونسردیه و باید صبور باشی. طرفدار زایمان طبیعیه..
یکی دیگه از دوستام هم دکترش سحرخیز بوده که می خواسته طبیعی زایمان بکنه و دهانه رحمش باز نشده و با اصرار خودش سزارین شده. می گفت دکتر اصرار داشته که صبر کنه طبیعی زایمان بکنه اما دیگه خود دوستم نخواسته و سزارین شده...
اونایی که به دست خوب یا بد اعتقاد دارن می گن دستش خیلی خوبه...
کلا به نظر من این مسئله به بدن شخص ربط داره و اینکه دکتر خونسرد باشه و با عجله کار رو انجام نده. دکترهایی که خیلی فرز هستن و سریع کار انجام می دن معمولا دقت کمتری دارن و معمولا مریض هاشون بعدا اذیت می شن
دکتر صافی رو نمیشناسم
Lilypie Premature Baby tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دکتر من هم سحر خیز است و ماه پیش تو هفته پنج سقط داشتم
به نظرم رفتارش خوب و ارومه به همه سوالام جواب داد و تمام حرف هام رو شنید
تو مطبش سنو هم داره و مریض یکی یکی میره تو
به نظر من هم دکتر خوبی اومد
ولی من خودم به خاطر سقط میخوام پیش یک دکتر دیگه هم برم واسه محکم کاری نمیدونم شاید دارم زیادی وسواس نشون میدم
سلام ویزیتشون با سونو چقده؟

ویزیتشون ۴۰ تومنه اما سونو رو نمیدونم.

منم بیمار ایشون هستم.دکتر خیلی اروم و صبور و متینی هستن.امید وارم همون قدر که تعریف شنیدم بعدا بیام و ازشون تعریف کنم

سلااام من همين الان تو سايت ثبت نام كردم حتما بايد ميومدم و نظرمو اعلام ميكردم چون انقدررررري كه به خانم دكتر سحرخيز به من كمك كرد كه اصلا نظرات بعضيارو خوووندم تعجب كردم مگه داريممم از اين خانم مهربون تر و با سواد تر و خونسرد تر خيليييييي گردن من حق داره خدا نگهش داره من يك ماه پيش زايمان كردم خيلييييييييي راضيم واقعا با انصاف تر از ايشون نرفته بودم پيش دكتري و واقعا مگه داريممم تو فرمانيه باشه مطبتو ويزيتت انقدر ارزون باشه واقعا پول براش بي اهميته كاري كه ميكنه به نظرم قد ١٠٠٠ برابر پولي كه ميگيره ميرزه 

2706