2737
2739
عنوان

کسی از پوشک بارلی استفاده کرده..

31590 بازدید | 19 پست
کسی از پوشک بارلی استفاده میکنه. عوارضی داره یا نه.خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره بگه چون پوشکهای ترک خیلی گرون شده دیگه نمی صرفه......................................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانمی من گرفتم و استفده کردم خیلی هم راضی بودم و خوب بود ولی یکی از بچه هایه همینا میگفت که به پایه بچه اش نساخته ولی من که راضی بودم ... پوشکه کرسی هم خیلی خوبه
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
2738
به نظر من بارلی عالیه. جنسش نرمه و روش کتونیه که خیلی برای من مهم هست چون پای بچه م توی پوشک مشمایی میسوزه. جذبش خوبه،چسب هش خوبه، نم نمیده، بچه توش راحته، قیمتش خوبه (بسته یی 10 تومن روش نوشته من عمده میخرم 8 تومن) و البته خوشکل هم هست. من این پوشکا رو استفاده کردم: مای بیبی ساده: مشمایی هست. مای بیبی پریمیوم: به نظرم خوبه. روش کتونه. من الان میخرم گاهی میذارم بجای بارلی. آخه یه کم ارزونتر در میاد. 18 تاییش 7800. بیبی لیدو: روش مشماییه ولی وقتی میدونم بچم تا یک ساعت دیگه قراره تو پوشکش پی پی کنه میذارم که زود عوض کنم. از همه ارزونتره. بسته 16 تاییش 5500. مرسی: زود بوی جیش میگیره به شدت. مولفیکس: همه چیزش خوبه و هم قیمت بارلی هست. فکر میکنم زود الیاف توش جمع میشه و تیکه تیکه میشه.
Lilypie Maternity tickers
سلام منم بارلی استفاده میکنم و خیلی راضی هستم. من خیلی پوشکهای ایرانی رو امتحان کردم و اغلب موقع پی پی پس میدادن اما بارلی خیلی کم این اتفاق می افته. از نظر سایز از پوشکهای دیگه خیلی بهتره و الان که متوسطش رو میذارم برای دخترم به نظرم خودش هم توش راحته فقط دنبال جایی هستم که به صورت عمده برام بفرسته و با قیمت پایین اگر جایی سراغ دارید که پیک یا پست بکنه با قیمت عمده لطفا راهنمایی کنید من ساکن کرجم
خدایا شکرت.... خودت این بچه سید رو برام نگهش دار....
2706