2726
مامان آروین..من مهدیه ام مامان آیدین..منو یادته؟؟آروین رفلاکس داره؟؟چرا یهو غیب شدی تو آخه؟؟
من مشکل عدم رشد آیدین رو بلاخره کشف کردم و الان هم داره درمان میشه...یادمه تو چقدر پیگیر مشکل آیدین بودی واسه همین اینجا پیدات کردم و گفتم بگم بهت...امیدوارم آروین هم به زودی رو به راه شه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مهدیه گلم سلام
من وضعیت آیدین رو دنبال می کردم نمی دونم چرا اون چهره بانمک و پاکش همیشه جلوی چشمامه. خنده اش توی عکس تولد دو سالگیش رو که یادم میاد دلم آب میشه و حرفای ناامیدکننده تو که با وزن ..... بچه ام دو ساله شد حرصم رو در میاره. خیلیییییی خوشحال شدم که بالاخره توی این امتحان وحشتناک با نمره 20 قبول شدی و مشکل آیدینی رو پیدا کردی.
تبریک می گم .
وقتی خوندم به خودت آمپول هورمون ..... زدی تا ببینی آیدین دردش میاد یا نه و حرفای همسر و برادرت .... کلی ختدیدم.
من هستم و تاپیک و کلوپ رو خیلی اوقات می خونم راستش حرفم نمیاد . مرسی از اینکه یادم بودی عزیزم.
سلام دوستان
حالتون خوبه؟
من یه پسر 8 ماهه دارم
یکی دو ماهه که خیلی بد میخوابه همش بیدار میشه و گریه میکنه تقریبا شبی 10 الی 12 بار با گریه بیدار میشه
تا حالا اصلا بالا نیاورده فقط یکی رو بار تو نوزادی
دیروز بردمش دکتر سونو نوشتت تو سونو دو بار ریفلاکس دیده شد
دکتر بهم گفت باید رژیم بگیرم و شیر و لبنیلت گاوی نخورم و مرکبات و ادویه و شکلات و گوشت گوساله و سس و اجیل ممنوع

حالا من نمیدوم به پسرم چه غذایی برم؟
قبلا فرنی با شیر گاو میدادم و سوپ و زرد تخم مرغ و حریره بادوم و ماست و بیسکوئیت مادر و سیب و موز و گلابی

الان چیکار کنم؟ با چی سیرش کنم؟از بین اینها کدومها رو میتونم بدم؟
خودم چی؟؟؟

راستی دکتر واسه پسرم موتیلیوم و رانیتیدین خارجی تجویز کرد و گفت 2 هفته دبگه دوباره ببرمش
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
به جای شیر گاو می تونی از شیرخشک های مخصوص استفاده کنی باید از دکتر می پرسیدی. ( ببلاک HA، ایزومیل یا نوترامیژن)
تا دو هفته رژیم رو رعایت کن اگه خوب شه یعنی آلرژی داره بعد کم کم مواد غذایی رو تست کن شاید فقط آلرژی به یه ماده غذایی باشه نه همه اینا.
راحله اگزمای پوستی یا جوش دور دهن هم داره؟ تست آلرژی تا حالا ندادی؟ دماغش رو هیچوقت می خارونه؟

دکتر دوز موتیلیوم رو برات چقدر گفته ؟ رانیتیدین رو چقدر؟
مامان اروین جون ممنونم عزیزم بهم گفته بود شیر خشک ببلاک ای آر بدم
تو فرنیش نمیتونم شیر خشک معمولی بریزم؟

اصلا اگزما نداره خداروشکر.تست نداده تاحالا.

عزیزم پس غذا چی بدم بهش؟؟؟
وای خدا چه سخته قدر سلامتیشو نمیدونستم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
راحله جون من بعید میدونم آلرژی داشته باشه. نمی دونم چرا دکتر گفته رژیم بگیری. !!!!آخه معمولا علائم دیگه ای هم باید داشته باشه غیر از رفلاکس. داروها رو شروع کن اگه حالش خوب بشه یعنی فقط رفلاکس داره البته به خودش اصلا دیگه شیر گاو نده همون شیرخشک رو بده. به نظر من میاد که آلرژی نداره . امیدوارمممم
مگه سوپ نمی خوره؟ ماشالله شیرخودت رو هم که می خوره؟ پس چرا فکر می کنی گشنه می مونه؟ فرنی هم با شیرخشکی که دکتر گفت درست کن.
سلام مامان آروین جون خیلی ناراحتم. الان دارم از دکتر میام حیف این پولهایی که من به این دکترها میدم. باور کن اصلا زورش میومد به حرفام گوش کنه. فقط یه سونو رفلاکس نوشت.اصلا به سوالام جواب نمیداد.
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
راستی ب من میخوام به حافظ یه مدت ببلاک ای ار بدم.البته اینجا که اصلا پیدا نمیشه. باید یکیو بفرستم تهران. مامان اروین جون میدونی چه مدت بدم اثر میکنه. چند تا قوطی بخرم اگه گیر اومد؟
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ممنونم مامان اروین جون.امیدوارم همینطور که میگی باشه.واقعا خیلی سخته خییلی
دارو ها رو اصلا نمیخوره همه رو تف میکنه بیرون گرفتار شدمممم
2706